آر اس3 هالک کوچک ABT؛ خودرویی که مهار آن دشوار است! (+عکس)

آر اس3 هالک کوچک ABT؛ خودرویی که مهار آن دشوار است! (+عکس)

آئودی آر اس3 با تیونینگ ABT یکی از بهترین مبارزان خیابانی این روزهای صنعت خودرو است که جذابیت های خاصی را همراه خود دارد...

موبنا –  آر اس3 کمپانی آئودی یکی از داغ ترین هاچ بک های جهان است و در این هیچ جای شکی وجود ندارد. این خودروی جمع و جور و البته بسیار چابک، اکنون میزبان برنامه های ABT تیونر مطرح آلمانی شده تا خودروی آ ب ت آر اس3-آر معرفی شود.

آر اس3 هالک کوچک ABT؛ هاچ بکی که مهار آن دشوار است! (+عکس)

طی این پروژه از اینترکولر جدید و همچنین کنترل یونیت پیشرانه که اختصاصی خود تیوتر است، استفاده شده تا میزان خروجی به 500 اسب بخار برسد. سیستم اگزوز نیز بروزرسانی مهمی را پشت سر گذاشته است.

شاخص گشتاور عدد 600 نیوتن متر را ثبت کرده و خودرو طی 3.3 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر برساعت می رسد. بیشینه سرعت نیز پس از حذف محدودکننده الکتریکی به 299 کیلومتر برساعت رسیده است.

ABT/ آ ب ت

فعالیت ABT فقط محدود به پشرانه نبوده زیرا سیستم تعلیق نیز در مقایسه با تریم استاندارد آر اس3 کاملا بروزرسانی شده و خودرو حدود 1.5 اینچ به زمین نزدیک تر شده است. ترمزها بدون تغییر بوده و همان نسخه استاندارد آئودی است.

رینگ های 20 اینچی اختصاصی آ ب ت نیز جزئیات زیبای نمای جانبی را تکمیل می کنند.

در رابطه با کیت بدنه باید پکیج آئرو تیونر را مورد اشاره قرار دهیم که از کامپوزیت های فیبرکربنی در بخش های مختلف استفاده کرده است. لیپ اسپویلر جلو، کانارد لبه های سپر اصلی، قاب آینه های جانبی، اسپویلر سقف و عقب نیز جز بخش های این کیت هستند.

براساس اطلاعات ارائه شده توسط ABT، تنها 200 دستگاه از این نمونه آئودی آر اس3 روانه بازار خواهد شد.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام