ایر نیوزیلند و تجهیزات خواب برای مسافران کلاس اکونومیک (+فیلم و عکس)

ایر نیوزیلند از تجهیزات خواب برای مسافران کلاس اکونومیک خود رونمایی کرده که تا سال 2024 وارد فاز عملیاتی خواهند شد...

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – شرکت هواپیمایی ایر نیوزیلند اعلام کرده است که کابین آینده نگر خود را در سال 2024 وارد بازار خواهد کرد. این شرکت یک مجموعه جدید Business Premier Luxe، یک صندلی متفاوت Business Premier و اولین Skynest را در جهان ارائه می دهد که در واقع امکانات خواب برای کلاس اکونومیک محسوب می شود.

 

 

ایر نیوزیلند با ارائه بیشترین تنوع انتخاب بین خطوط هوایی در سه مدل کابین خود، به بازخوردهای مشتریان در خصوص اهمیت خواب و نیاز به راحتی و فضای بیشتر پاسخ می دهد.

خلاقیت های جدید ایر نیوزیلند به مشتریان امکان انتخاب بیشتری نسبت به هر شرکت هواپیمایی دیگری در جهان می دهد و بدون در نظر گرفتن کابینی که مشتری برای پرواز خود انتخاب می کند بهترین خواب را در آسمان رقم خواهد زد. این ایرلاین همچنین Skycouch را هم ارائه می دهد که در آن سه صندلی اکونومی را می توان با اضافه کردن یک تشک به یک سطح صاف و راحت برای خواب تبدیل کرد.

و اما جذاب ترین عضو طراحی شده در این مجموعه که همان Skynest است: این پروژه اولین بار در سال 2020 معرفی شد. مکان خواب شش سطح تمام قد و صاف را شامل می شوند که ابعاد هر کدام بیش از 200 در 58 سانتی متر است. هر یک از این مکان های ویژه خواب  یک بالش فول سایز، ملحفه و پتو، گوش گیر، پرده های حفظ حریم خصوصی و نورپردازی طراحی شده برای خواب را در خود جای می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام