ایونیک 6: وقتی هیوندای برای «تسلا» خط و نشان می کشد!

ایونیک 6: وقتی هیوندای برای «تسلا» خط و نشان می کشد! (+عکس)

ایونیک 6 طراحی کاملا مینیمال، یکپارچه و چشم نواز دارد که پیشرفت هیوندای را در این صنعت کاملا به نمایش گذاشته است.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از عصرایران، هیوندای پس از کسب تجربه در رابطه با معرفی و تولید خودروی آیونیک 5 در واقع خود را برای یک حمله اساسی به تسلا مدل 3 آماده کرد و همزمان با انتشار تصاویر آیونیک 6 از حاصل راهبردها و برنامه های خود پرده برداری کرد.

ایونیک 6 هیوندای

یک طراحی کاملا مینیمال، یکپارچه و چشم نواز که پیشرفت خودروساز کره ای را در این صنعت کاملا به نمایش گذاشته است. هیوندای در بخش دماغه و چراغ های اصلی جلو بازهم سراغ گرافیک داخلی پیکسلی رفته که در نوع خود جذاب و فناورانه محسوب می شود. همین الگو درباره چراغ های اصلی عقب نیز تکرار شده است.

در قسمت عقب به منظور بهبود شرایط ائروداینامیک از اسپویلر دم اردکی استفاده شده است.

براساس اطلاعاتی که البته هنوز تایید نشده، این خودرو از منظر ابعاد برابر با 4855 میلیمتر در طول، 1880 میلیمتر در عرض و 1495 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته و فاصله بین محورهای آن برابر با 2950 میلیمتر است. این ابعاد یعنی تشابه با خودروهایی مانند تسلا مدل 3، پولستار 2 و ب ام و آی4.

در رابطه با پیشرانه اطلاعات دقیقی ارائه نشده اما ظاهرا انرژی مورد نیاز این الکتریکی از باتری 77.4 کیلووات ساعت تامین می شود. دو موتور الکتریکی با مجموع خروجی حدود 320 اسب بخار نیز برای آن در نظر گرفته شده اما قطعا تریم های ایونیک 6 متنوع تر از این خواهد بود و نمونه تک موتور و همچنین پرچمدار نیز اضافه خواهند شد.

باتری از فناوری شارژ سریع 350 کیلوواتی پشتیبانی می کند.

تصاویر کابین محدود هستند اما حضور 2 نمایشگر 12.3 اینچی برای اطلاعات کیلومتر و تنظیمات سیستم سرگرمی را می توان تایید کرد.

 

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام