ست جامه‌دان فراری به ارزش یک خودروی مدل روز!

ست جامه‌دان فراری به ارزش یک خودروی مدل روز! (+عکس)

به تازگی یک ست جامه‌دان فراری برای فروش در حراجی عرضه شد که در نهایت با قیمتی قابل توجه مالک جدید خود را شناخت. این ست جامه‌دان توسط برند لوکس ایتالیایی اسکدونی و به طور خاص برای خودرو فراری اف50 تولید شده بود.

موبنا – این که خودروسازان مطرح جهان با شرکت های مختلف برای تولید محصولات دیگر همکاری کنند، موضوع نادر و عجیبی نیست. فراری یکی از نام های مطرح در زمینه تولید خودروهای اسپرت و سوپراسپرت نیز با این روش بیگانه نیست. از عینک های آفتابی و پوشاک تا عطر و اسباب بازی، نام و لوگو فراری تاکنون روی محصولات مختلفی نقش بسته اند.

ست ویژه فراری اف50

به تازگی یک ست جامه‌دان فراری برای فروش در حراجی عرضه شد که در نهایت با قیمتی قابل توجه مالک جدید خود را شناخت. این ست جامه‌دان توسط برند لوکس ایتالیایی اسکدونی و به طور خاص برای خودرو فراری اف50 تولید شده بود.

این ست جامه‌دان سه تکه از یک ساک دستی، یک کاور لباس، و یک کیف دوشی تشکیل شده است. همه اجناس از چرم مشکی با دوخت سیاه و قسمت های جیر قرمز شکل گرفته و پوشش داخلی آنها به رنگ خاکستری است. لوگو فراری در قسمت جلو هر یک از اقلام و همچنین زیپ ها و آسترهای داخلی دیده می شود.

ساک دستی این مجموعه دارای بخش های قرمز در بالا، یک دسته برای حمل در بالا، جای نام چرمی، دو قفل فلزی و جیب هایی برای ذخیره‌سازی در داخل است.

کاور لباس برای حمل کت و شلوار ایده آل است زیرا دارای آویزهای داخلی و بندهای نگهدارنده برای حصول اطمینان از چروک نشدن لباس است.

کیف دوشی بین اعضای این مجموعه ساده‌ترین طراحی را داشته و کاملا سیاه رنگ است. این کیف منقش به لوگو فراری و دارای یک زیپ سرتاسری است.

همچنین، این ست دارای کاور محافظ زرد رنگ منقش به لوگو اسب رقصان فراری و یک جاکلیدی با دو کلید است.

این ست جامه‌دان به دلیل کیفیت ساخت بالا و تولید محدود توانست پیشنهاددهندگان را برای ارائه قیمت هایی بالا وسوسه کند. همانگونه که اشاره شد، این ست برای خودرو فراری اف50 طراحی شده و تنها 349 دستگاه از این مدل خودرو ساخته شده است. مالک فعلی این مجموعه آن را در سال 2017 خریداری کرده بود و به تازگی آن را در وب سایت Bring a Trailer برای فروش قرار داد که در نهایت به بالاترین قیمت برابر با 30 هزار دلار فروخته شد.

با این 30 هزار دلار می توان بسیاری از خودروهای مدل روز باکیفیت را خریداری کرد و مقداری را هم نیز پس انداز داشت!

شرکت اسکدونی از سال 1977 با شرکت خودروسازی فراری همکاری می کند و از زمان معرفی مدل 308 جی‌تی‌بی، ست های جامه‌دان را برای خودروهای فراری تولید می کند.

 

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال کنید @ اینستاگرام