پولستار 3؛ شاسی بلند خانواده هم از راه رسید!

پولستار 3؛ شاسی بلند خانواده هم از راه رسید! (+عکس)

هم اکنون یک تصویر از این محصول در اختیار رسانه ها قرار گرفته که شاسی بلند پولستار 3 را از نمای جانبی و مقداری از قسمت سقف نشان می دهد.

موبنا – اخیرا در گروه خودروی عصر ایران اطلاعاتی را درباره پولستار 2 مدل 2022 منتشر کردیم که جزئیاتش اینجا در دسترس قرار دارد. همانطور که اشاره شد؛ پولستار یکی از نام های جوان در صنعت خودروی جهان است که ارتباط بسیار نزدیکی با ولوو دارد تا جائیکه مخاطبان دنیای خودرو معمولا از ترکیب ولوو پولستار برای اشاره به محصولات آن استفاده می کنند.

اما به هرترتیب پولستار یک برند مستقل است که اندیشه های رقابتی کمپانی مادر یعنی ولوو را در تولید محصولات فناورانه در راستای رقابت با بزرگانی مانند تسلا را دنبال می کند.

سابقه تاسیس پولستار به 1996 میلادی باز می گرد و دفتر مرکزی آن در گوتنبرگ سوئد قرار دارد.

اما پولستار مدتی است که برنامه توسعه خودروی جدیدی در کلاس شاسی بلند را دنبال می کند تا یک نماینده الکتریکی را نیز روانه بازار مذکور کند. اولین شاسی بلند الکتریکی پولستار براساس برنامه ریزی ها در اکتبر(پاییز) 2022 رونمایی خواهد شد.

هم اکنون یک تصویر از این محصول در اختیار رسانه ها قرار گرفته که پولستار 3 را از نمای جانبی و مقداری از قسمت سقف نشان می دهد. باتوجه به ظرفیت بالا در بازار جهانی کلاس شاسی بلند، پولستار 3 می تواند موفقیت چشمگیری را برای این برند همراه داشته باشد.

تصویر رسمی

 (+عکس)

ظاهرا پولستار 3 در چین و آمریکا تولید خواهد شد و پس از رونمایی در مراسم برنامه ریزی شده برای اکتبر که اشاره شد، ثبت سفارش آن آغاز می شود.

پیشرانه

هرچند هنوز اطلاعات دقیقی در رابطه با قابلیت های فنی در دسترس نیست اما سخنگوی پولستار اشاره کرده که از دو موتور الکتریکی و بسته باتری پرظرفیت استفاده خواهد شد تا دستیابی به برد حرکتی 600 کیلومتر قابل دستیابی شود. طبیعتا این تریم مجهز به سامانه تمام چرخ محرک بوده و یک خودروی شاخص در بخش محصولات لوکس خواهد بود.

همچنین تریم تک موتور الکتریکی نیز با قیمتی رقابتی روانه بازار می شود.

پولستار حضور و ارائه شاسی بلند جدید خود را در 30 بازار بین المللی برای سال آینده هدف گذاری کرده است. و در سطح کلان نیز دستیابی به رکورد 290 هزار دستگاه فروش در سال 2025 را دنبال می کند.

اصالت تصاویر این آلبوم قابل تایید نیست

پولستار 3

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال کنید @ اینستاگرام