ماشین لباسشویی B1253 سامسونگ
انتخابی ایده‌آل برای شست‌و‌شوی روزانه؛

نگاهی به سه قابلیت‌ کاربردی ماشین لباسشویی B1253 سامسونگ

ماشین لباسشویی B1253 سامسونگ ضمن فراهم آوردن شرایط شست‌وشوی سرد و عملکرد مکانیکی بسیار ملایم با طراحی منحصربه‌‌فرد «برجستگی‌های نرم» در دیگ الماسی، لباس‌های شما را با نهایت لطافت خواهد شست تا به جای شست‌وشوی دستی، راحتی شست‌‍وشوی خودکار با ماشین و نتایج عالی را برای شما به ارمغان ‌آورد.

موبنا – هر محصول جدیدی که وارد بازار می‌شود یک یا چند نوآوری خلاقانه را با خود به همراه می‌آورد. اگرچه این نوآوری‌ها به معنی قابلیت‌های بیشتر در محصول است، اما کاربری پیچیده و سردرگم‌کننده و حتی امکاناتی که ممکن است هرگز مورد استفاده قرار نگیرند از چالش‌هایی هستند که در انتخاب و استفاده از محصولات پیشرفته به ویژه لوازم خانگی با آن رو‌به‌رو می‌شویم. ماشین‌های لباسشویی به عنوان یکی از اجزای اصلی هر خانه نیز با جریان پرسرعت پیشرفت فناوری همراه شده‌اند و مدل‌های امروزی آن قابلیت‌های نوآورانه‌ای را در اختیار مصرف‌کنندگان می‌گذارد. با این حال اگر شما از آن دسته کاربرانی باشید که با وجود علاقه به تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده از محصولات با هزینه مناسب و عملکردهای کاربردی را ترجیح می‌دهید و یا حتی در جست‌وجوی یک ماشین‌لباسشویی با کاربری راحت و آسان برای والدین خود هستید ‌‌لباسشویی B1253 سامسونگ می‌تواند همه آنچه را که از یک ماشین لباسشویی کاربردی انتظار دارید را در اختیار شما قرار دهد.

ماشین لباسشویی B1253 سامسونگ

حباب‌های پاک‌کننده

‌‌یکی از مواردی که در شست‌وشوی لباس‌ها به آنها اهمیت می‌دهیم مراقبت از بافت پارچه‌ها، حفظ درخشندگی و رنگ آنهاست. ماشین لباسشویی ۶ کیلویی B1253 سامسونگ با بهره‌مندی از فناوری EcoBubble و تنها با فشردن یک دکمه حباب‌ها را به خدمت شما در می‌آورد تا بتوانید مدت‌ها از لباس‌های محبوب خود بی‌آنکه آسیبی دیده باشند، استفاده کنید. فناوری EcoBubble، قبل از آغاز چرخه شستشو، آب و مواد شوینده را با فشار بالای هوا ترکیب می کند تا حجم بسیار زیادی از حباب ها تولید شود. این حباب‌ها با فعال کردن مواد شوینده و افزایش اثر بخشی آن‌ها به سرعت و به طور یکنواخت در عمق بافت پارچه‌ها  نفوذ کرده و چرک‌ها و لکه‌ها را بدون آسیب رساندن به الیاف از بین می‌برد. در مدل‌های قدیمی ماشین‌های لباسشویی از آب 40 تا 70 درجه برای شست‌وشوی لباس‌ها استفاده می‌شد اما ماشین لباسشویی B1253 سامسونگ با استفاده از فناوری EcoBubble، می‌تواند لباس‌های شما را در دمای 15 درجه سانتی‌گراد که تقریباً 70 درصد انرژی کمتری مصرف می‌کند به صورت کاملا پاکیزه و بهداشتی بشوید. به این ترتیب استفاده از قابلیت EcoBubble ضمن صرفه‌جویی در مصرف انرژی، حجم مواد شوینده در دستگاه را کاهش می‌دهد و سبب افزایش عمر ماشین لباسشویی B1253 سامسونگ خواهد شد.

ماشین لباسشویی B1253 سامسونگ

مبارزه با لکه‌های سرسخت

شاید با دیدن یک لکه چای روی لباس چندان مشکلی نداشته باشیم اما دیدن لکه جوهر و یا لکه‌ای چربی روی لباس محبوبمان حتما باعث آزردگی خاطر خواهد شد چراکه می‌دانیم از بین بردن این لکه‌ها کار آسانی نخواهد بود. چرخه‌های طولانی مدت شست‌وشو، استفاده از مواد شوینده بیشتر و درنهایت شست‌وشو با دست راهکارهایی خواهند بود که که اگر موثر واقع نشوند حتما به لباس ما آسیب می‌زند. با انتخاب ماشین لباسشویی ۶ کیلویی B1253 سامسونگ و با لمس دکمه Bubble Soak می‌توانید به آسانی طیف گسترده‌ای از لکه‌های سرسخت را بدون هیچ دردسری از بافت پارچه‌ها پاک کنید. Bubble Soak قابلیت دیگری از ماشین لباسشویی B1253 سامسونگ است که می‌توانید آن را به عنوان یک عملکرد جانبی به چرخه‌های مختلف شست‌وشو اضافه کنید. با فناوری Bubble Soak لباس‌های شما به‌طور کامل  و 30 دقیقه بیشتر در میان حباب‌ها خیس می‌شود، درنتیجه لکه‌ها سست شده و از بین می‌روند.

ماشین لباسشویی B1253 سامسونگ

الماسی برای مراقبت از پارچه‌های لطیف

برخی لباس‌ها مانند یک پیراهن مهمانی و یا لباس یک نوزاد آنقدر ظریف هستند که ترجیح می‌دهیم با دست شسته شوند تا از آسیب‌های احتمالی به الیاف ظریف آن جلوگیری کنیم. ماشین لباسشویی B1253 سامسونگ ضمن فراهم آوردن شرایط شست‌وشوی سرد و عملکرد مکانیکی بسیار ملایم با طراحی منحصربه‌‌فرد «برجستگی‌های نرم» در دیگ الماسی، لباس‌های شما را با نهایت لطافت خواهد شست تا به جای شست‌وشوی دستی، راحتی شست‌‍وشوی خودکار با ماشین و نتایج عالی را برای شما به ارمغان ‌آورد. دیگ داخلی این ماشین لباسشویی با برآمدگی‌های صاف و الماسی‌شکل و خروجی‌های ریز آب از گیر افتادن لباس‌ها جلوگیری کرده و به سالم ماندن آن کمک می‌کند.

دنبال کنید @ اینستاگرام