طراحی یک نوار خوراکی جالب

دانشجویان دانشگاه جانز هاپکینز و طراحی یک نوار خوراکی جالب(+عکس)

دانشجویان مهندسی دانشگاه جانز هاپیکینز با ایده از بوریتو به فکر طراحی یک نوار خوراکی جالب افتادند...

موبنا؛ مریم عباسی – گروهی از دانشجویان مهندسی دانشگاه جانز هاپکینز پس از سفارش بوریتو برای صرف غذا به فکر طراحی یک نوار خوراکی پیشرفته برای مهر و موم انواع خوراکی هایی افتادند که معمولا با دست خورده می شوند.

نشت قطرات روغن و اجزای ساندویچ، بوریتو و یا هر غذای دیگری، می تواند منجر به لک شدن لباس فرد و ایجاد تجربه ای ناخوشایند شود. این موضوع سبب شد تا نخستین جرقه های طراحی نوار خوراکی تحت عنوان Tastee Tape زده و به کمک آن از ریخته شدن محتویات خوراکی های ساندویچی جلوگیری شود.

طراحی یک نوار خوراکی جالب

این محصول از داربست فیبری درجه غذایی و همچنین یک چسب ارگانیک که در دهان ذوب می شود، تشکیل شده است. گروه دانشجویان توضیح می دهند: ما اول در مورد علم و دانش پیرامون نوارها و چسب های مختلف تحقیق کردیم و پس از طی مراحل یادگیری، روی یافتن همتایان خوراکی متمرکز شدیم.

نتیجه این تلاش ها یک نوار چسب خوراکی، ایمن و با استحکام کششی بالا است که می تواند ساندویچ چرب شما را به خوبی نگه دارد. برای استفاده از این نوار چسب تنها کافیست نوار را از ورقه مخصوص آن جدا و کاملا خیس کنیم. سپس می توانیم آن را روی هر ماده غذایی و یا بسته بندی که نیاز به مهر و موم دارد، قرار دهیم.

طراحی یک نوار خوراکی جالب

طراحی یک نوار خوراکی جالب

طراحی یک نوار خوراکی جالب

طراحی یک نوار خوراکی جالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام