کمدهای عمودی مخصوص پارک دوچرخه در ژاپن! (+عکس)

پارکینگ ساعتی است و هر کسی در صورت ثبت نام می تواند به عنوان عضو رایگان از آن استفاده کند. کار با اپلیکیشن اختصاصی کل فرآیند مورد نظر را تسهیل خواهد کرد.

موبنا؛ علی مهدوی – بر اساس یک نظرسنجی در سال 2019 که توسط شرکت برنامه ‌ریزی شهری ژاپنی TEPCO انجام شد، دوچرخه‌ سواران در شهر کاواگوئه ژاپن به دلیل ترس از سرقت دوچرخه های خود از نزدیک شدن به نقاط توریستی شهر پرهیز می کنند و رفت و آمد در این نواحی را امری دشوار می دانند.

به منظور رفع این مشکل، شرکت مذکور یک راه حل آزمایشی ارائه داده است که در واقع سیستم جدید قفل پارکینگ دوچرخه به نام “B-Cocoon” نام دارد.

این سیستم متفاوت و مدرن به دوچرخه‌ سواران کمک می کند تا دوچرخه های خود را به صورت سریع و کاملا ایمن پارک کنند.

«B-Cocoon» متشکل از یک قفسه با اندازه استاندارد است که به راستی خیال هر دوچرخه سواری را آسوده خواهد کرد.

پارکینگ ساعتی است و هر کسی در صورت ثبت نام می تواند به عنوان عضو رایگان از آن استفاده کند. این در حالی است که کار با اپلیکیشن اختصاصی کل فرآیند مورد نظر را تسهیل خواهد کرد.

B-Cocoon دارای سیستم قفل دوگانه است: یک قفل مکانیکی و یک قفل که می تواند از طریق برنامه برای افزایش امنیت فعال شود. واحد پارکینگ به گونه ای طراحی شده که امکان پارک و نگهداری از دوچرخه را بدون بلند کردن آن برای کاربران فراهم می کند.

همچنین می توان وسایل شخصی را هم داخل قفسه ها جای داد. این سیستم در عین حال نصب آسانی دارد و هزینه های آن نسبتا پایین هستند.

دنبال کنید @ اینستاگرام