نکات مهم در خرید بالش که باید به آنها توجه داشته باشید!

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین مواردی که در خرید بالش باید مد نظر قرار دهید جنس به کار رفته در آنهاست. اگر متریال به کار رفته در این محصولات از مواد بی کیفیت باشد، سبب بروز واکنش های پوستی می شود و دیگر شما نمی توانید از آنها استفاده کنید.

خرید بالش ایده خوبی است، اما اگر این کار به خوبی صورت نگیرد، ممکن است محصولی را خریداری کنید که در پایان از خرید آن هیچ رضایتی نداشته باشید. به همین دلیل توجه به نکات مهم در خرید بالش و یا  خرید تشک از جمله مواردی است که تمامی افراد قبل از خرید انواع کالای خواب به آن توجه داشته باشند. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در مورد نکات مهم در خرید کالای خواب در اختیار شما قرار دهیم.

جنس بالش و یا تشک چیست؟

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین مواردی که در خرید این محصولات باید مد نظر قرار دهید جنس به کار رفته در آنهاست. اگر متریال به کار رفته در این محصولات از مواد بی کیفیت باشد، سبب بروز واکنش های پوستی می شود و دیگر شما نمی توانید از آنها استفاده کنید.

از طرف دیگر، اگر این محصولات بی کیفیت باشند، به زودی زرد رنگ و یا دونه دونه می شوند و این موضوع می تواند بر ظاهر بالش و یا تشک اثر بگذارد و شما را از خرید دلزده کند. به همین دلیل توصیه می شود قبل از خرید در مورد کیفیت متریال به کار رفته در بالش و تشک اطلاعات کسب کنید.

آیا بالش و تشک مطابق با آناتومی بدن طراحی شده اند؟

یکی دیگر از مواردی که در خرید بالش و خرید تشک باید به آن توجه کنید طراحی بالش و تشک بر طبق آناتومی بدن است که در اصطلاح عموم به آن بالش طبی و یا تشک طبی گفته می شود. وقتی بالش و تشک دارای این ویژگی باشند، انحناهای بدن را به خوبی پوشش می دهند و همین امر باعث می شود تنش های عضلانی و دردهای جسمانی کاهش پیدا کنند. به ویژه کسانی که از بیماریهای مفصلی مانند آرتروز و یا فیبرومالیاژ رنج می برند باید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشند.

بال و تشک سفت هستند یا نرم؟

وقتی می خواهید برای خرید بالش و یا خرید تشک اقدام کنید، بی شک یکی از سوالاتی که به ذهن تان خطور می کند این امر است که بالش و تشک باید سفت باشند یا نرم؟! بهتر است بدانید بالش و تشک نباید خیلی نرم و یا خیلی سفت باشند. بلکه باید حد متوسطی از سفتی و نرمی در آنها رعایت شده باشد، در غیر این صورت هرگز نمی توانند تکیه گاه مناسبی را برای مفاصل و عضلات بدن به وجود بیاورند.

آیا خرید بالش به کاهش رفلاکس معده کمک می کند؟

شاید برای شما جالب باشد که بدانید اگر برای خرید بالش اقدام کنید که استاندارد باشد می توانید دردهای گوارشی خود مانند رفلاکس معده را کاهش دهید. زیرا این بالش به شما کمک می کند سر خود را در موقعیت مناسب قرار دهید و این امر از بازگشت اسید معده به مری جلوگیری می کند. امروزه، این ویژگی مورد توجه قرار گرفته است و به افراد کمک می کند با خرید بالش و خرید تشک مناسب و استاندارد سلامتی خود را ارتقا دهند.

آیا برای خرید کالای خواب باید به برندهای معتبر مراجعه کنیم؟

اگر می خواهید خرید بالش استاندارد را تجربه کنید، مراجعه به برندهای معتبر بازار الزامی است. زیرا برندهای معتبر به استانداردهای ساخت کالای خواب توجه دارند و همین امر سبب می شود محصولی را به بازار عرضه کنند که هیچ گونه ضرری برای سلامتی ندارد. این برندها از قبل نگرانی های مشتریانش را در نظر گرفته اند و همواره در تلاش هستند تا با تولید محصولات مناسب تجربه خواب راحت و بی دغدغه را برای افراد به ارمغان بیاورند.

آیا باید در زمان خرید بالش و خرید تشک ضمانت نامه دریافت کنیم؟

ضمانت نامه نشان دهنده اصالت کالاست. وقتی در زمان خرید کالای خواب به شما ضمانت نامه معتبر داده می شود، این سیگنال به شما فرستاده می شود که تمامی این محصولات استاندارد هستند و دیگر نباید نگران باشید. همچنین، ضمانت نامه سبب می شود زمانی که از کالای خواب خود رضایت ندارید، آن را به فروشنده پس دهید و این امر از حقوق شما دفاع می کند. ضمانت نامه باید حداقل 24 ماه معتبر باشد. در زمان خرید باید تمامی این نکات را مد نظر داشته باشید تا بتوانید محصولات مناسبی را خریداری کنید.

بالش و تشک استاندارد را از کجا بخریم؟

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کافی را در مورد خرید بالش و خرید تشک در اختیار شما قرار دهیم. بالش و تشک باید از متریال های مناسب و با کیفیت ساخته شده باشند تا سبب بروز حساسیت های پوستی نشوند. از طرف دیگر، این محصولات باید مطابق با آناتومی بدن طراحی شده باشند تا فشار های عضلانی را کاهش دهند و باعث بروز گردن درد و یا کمر درد نشوند. همچنین، اگر بالش و تشک به درستی انتخاب شود، خطر بروز مشکلات گوارشی مانند رفلاکس معده به میزان زیادی کاهش پیدا می کند و این موضوع اهمیت زیادی دارد. اگر می خواهید برای خرید بالش، تشک و انواع کالای خواب اقدام کنید، می توانید به سایت فروشگاهی آکسون (axonmattress.ir) سر بزنید. این سایت محصولاتی با کیفیت بالا را همراه با ضمانت نامه در اختیار شما قرار می دهد و به شما کمک می کند تجربه خوبی از خرید محصولات خواب داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام