پیک‌های موتوری در امارات از فناوری اختصاصی هنگام کار لذت می‌برند! (+فیلم و عکس)

رنا مکس به عنوان یک اسکوتر الکتریکی هدفمند معرفی شده تا اثر مهمی در بهبود کیفیت انتقال سفارش به مشتری و بهبود تجربه شغلی(پیک موتوری) داشته باشد. اینجا فناوری با زیبایی، کیفیت و راحتی ترکیب فعالی را شکل داده است.

موبنا –  شرکت نوپای “برق” (Barq) مستقر در ابوظبی، امارات محصولی به نام “رنا مکس” (Rena Max) را معرفی کرده که یک نمونه اولیه اسکوتر الکتریکی طراحی شده متناسب با نیازهای پیک های فعال در کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا (منا) محسوب می شود. طراحی این اسکوتر الکتریکی توسط شرکت کالوم (CALLUM) انجام شده است.

 

 

اسکوتر رنا مکس به فناوری تعویض باتری مجهز است، دامنه حرکت 150 کیلومتر با یک بار شارژ باتری لیتیومی 5.6 کیلووات ساعتی خود را ارائه می کند و موتور الکتریکی 9 کیلووات آن امکان دستیابی به بیشینه سرعت 97 کیلومتر در ساعت را فراهم می کند. افزون بر این، اسکوتر رنا مکس دارای محفظه بار عایق شده با روکش ایمن برای مواد غذایی، قفسه بندی قابل تنظیم، و یک دماسنج یکپارچه شده است.

اسکوتر الکتریکی رنا مکس توسط استارت‌آپ برق با همکاری شرکت جاهز عربستان و گروه غذایی امریکانا کویت شکل گرفته است.

رنا مکس به عنوان یک اسکوتر الکتریکی هدفمند معرفی شده تا اثر مهمی در بهبود کیفیت انتقال سفارش به مشتری و بهبود تجربه شغلی (پیک موتوری) داشته باشد. اینجا فناوری با زیبایی، کیفیت و راحتی ترکیب فعالی را شکل داده است.

جدا از فناوری باتری قابل تعویض و موتور الکتریکی 9 کیلووات، این اسکوتر دارای دنده معکوس، چندین حالت سواری، و یک نمایشگر لمسی یکپارچه شده است. افزون بر این، می توان به نوآوری های مهندسی شامل خنک کننده باتری، اینترنت اشیا، نرم افزار کاملا یکپارچه، فضای ذخیره سازی سفارشی و بخش هایی که برای بهبود کیفیت تحویل بار از طریق کنترل دما طراحی شده اند، اشاره کرد.

با استفاده از بازخورد راکب برای بهبود قابلیت استفاده، اسکوتر رنا مکس دارای موقعیت راکب ارتقا یافته برای راحتی بیشتر، یک نشیمنگاه بافت‌دار ویژه برای کاهش گرما هنگام استفاده بلند مدت، اتصال یواس‌بی و چراغ های ال‌ئی‌دی سواری در روز است.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام