45 هزار دلار برای کدام امکانات؟

نیوترون؛ شاسی بلند جدید و متفاوت چینی (+عکس)

اطلاعات پیشرانه نامشخص اما به بیشینه سرعت 180 کیلومتر برساعت و همچنین شاخص 0 تا 100 کیلومتر برابر با 5.9 ثانیه اشاره شده است.

موبنا نیوترون ان ویی نام یک کراس اوور میان سایز الکتریکی است که توسط کمپانی چینی نیوترون معرفی شده است. این خودرو اولین محصول نیوترون محسوب می شود که اولین بار در میانه دسامبر 2021 رونمایی شد و نسخه تولید انبوه آن نیز از سپتامبر 2022 در کارخانه برند مذکور واقع در گوانگژو روی خط تولید می رود.

کارخانه نیوترون در زمینی به مساحت 770 هزار مترمربع راه اندازی شده و ظرفیت تولید سالانه 180 هزار دستگاه خودرو را دارد.

اطلاعات در مورد ان ویی هنوز بطور کامل ارائه نشده اما در رابطه با ابعاد بدنه می توان به جزئیات زیر اشاره کرد:

خودرو برابر با 4915 میلیمتر در طول، 1962 میلیمتر در عرض و 1745 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با 2910 میلیمتر است.

اطلاعات پیشرانه نامشخص اما به بیشینه سرعت 180 کیلومتر برساعت و همچنین شاخص 0 تا 100 کیلومتر برابر با 5.9 ثانیه اشاره شده است.

سامانه تمام چرخ محرک نیز در وضعیت فعال قرار خواهد داشت که این به مفهوم استفاده از دو موتور الکتریکی با جانمایی یک موتور مرتبط با هر محور خواهد بوود.

فضای داخل کابین با پیروی از اصول طراحی مینیمال شکل گرفته است. یک نمایشگر بزرگ 15.6 اینچی در مرکز کنسول اصلی جلو ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی حضور دارد. نمایشگر اطلاعات کیلومتر نیز تمام دیجیتال است.

یکی دیگر از جذابیت های کابین استفاده از سانروف پانورامیک 1.7 متری مورد اشاره قرار گرفته است.

استفاده از نمایشگر برای نمایش دما در دریچه های سیستم تهویه و همچنین شارژر 15 واتی بی سیم از دیگر فناورانه های کابین محسوب می شوند.

قیمت هنوز مشخص نیست اما پیش بینی ها به 45 هزار دلار و بیشتر از آن اشاره دارند.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام