جنگنده ایتالیایی رقبای خود را در خیابان حذف می‌کند! (+عکس و فیلم)

از دستگیره درب ها تا محفظه ای که موتور داخل آن قرار می گیرد، تیونر برنامه مهندسی وزن را از طریق به کار گیری مواد سبک تر دنبال کرده است.

موبنا منصوری تیونر مطرح بین المللی از پروژه جدید خود با فراری اف8 اسپایدر رونمایی کرده است. از مهمترین جزئیات افزوده شده به بدنه استاندارد باید به اسپلیتر جلو، اسکیرت های جانبی(پنل های جانبی زیر رکاب درب ها) و یک دیفیوزر حرفه ای دو بخشی اشاره کنیم.

همانطور که منصوری بارها در پروژه های قبلی خود نمایش داده این مجموعه از پیشتازان کار با پنل های فیبرکربن است که اینجا هم در بخش های مختلف، کار شده است. اسپویلر عقب از جذاب ترین جزئیات فیبرکربن اف8 تریبوتو منصوری محسوب می شود.

یکی از جذاب ترین بخش های کیت فیبرکربن بدنه به کاناردهای سپر جلو مربوط می شود که در نوع خود بسیار حرفه ایی و بی نقص کار شده اند.

از دستگیره درب ها تا محفظه ای که موتور داخل آن قرار می گیرد، تیونر برنامه مهندسی وزن را از طریق به کار گیری مواد سبک تر دنبال کرده است.

منصوری تمامی تغییرات اعمالی در مدل اسپایدر را برای نمونه کوپه اف8 یعنی تریبوتو نیز قابل اجرا اعلام کرده است.

 

 

از تغییرات بخش فنی باید به سیستم اگزوز جدید، نرم افزار جدید بخش رایانه، بروزرسانی سیستم تعلیق، رینگ های اختصاصی، سیستم ترمز با کالیپرهای زرد رنگ که هماهنگی جالبی با خط زرد رنگ روی رینگ ها و پنل های کربنی کیت بدنه دارند، می توان اشاره کرد.

رینگ های اختصاصی در محور جلو 21 اینچی و در عقب 22 اینچی هستند.

خروجی پیشرانه 3.9 لیتری توربودوقلوی فراری به 880 اسب بخار رسیده و گشتاور نیز برابر با 960 نیوتن متر محاسبه شده است. با این تغییرات می توان انتظار داشت که اف8 اسپایدر منصوری طی 2.6 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر برساعت برسد که در نوع خود عدد بسیار قابل توجهی محسوب می شود.

بیشینه سرعت برابر با 354 کیلومتر برساعت محاسبه شده که در مقایسه با 340 کیلومتر برساعت برای نسخه استاندارد، مورد توجه قرار می گیرد.

شاخص مصرف سوخت این خودرو در حالت ترکیبی برابر با 13.4 لیتر در هر 100 کیلومتر گزارش شده است.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام