تولید کود در آشپزخانه! (+فیلم و عکس)

ظاهر مدرن و مینیمال آن با هر سبک داخلی به خوبی سازگار است.

موبنا؛ محمدمهدوی – کمپوستر کود با نام “از آشپزخانه به باغ Reencle” به شما کمک می کند تا ضایعات را به کود غنی از مواد مغذی تبدیل کنید. علاوه بر این دستگاه به گونه ای طراحی شده که بدون نیاز به لمس آن می توانید محتویات مورد نظر را اضافه کنید و دستان خود را تمیز نگه دارید.

 

 

ابعاد دستگاه 30.4 در 33 در 46.7 سانتی و وزن آن 9.1 کیلوگرم است. از آن جایی که این محصول اندازه جمع و جور و فشرده ای دارد، کمپوستر کود در هر آشپزخانه ای با فضای محدود به خوبی جای می گیرد. در همین حال ظاهر مدرن و مینیمال آن با هر سبک داخلی به خوبی سازگار است.

کمپوستر کود به 680 گرم ظرفیت ضایعات مواد غذایی مجهز شده است و با استفاده از سیستم ReencleMicrobe ارگانیک، می تواند ضایعات مواد غذایی را تجزیه و بیش از 50 درصد از آنها را به کود تبدیل کند.

از طرفی دیگر این دستگاه دارای یک سنسور حرکتی داخلی است که حرکات پا و یا دست شما را تشخیص می دهد تا به طور خودکار درب را باز کند. همچنین لازم به ذکر است که فرآیند بازیافت زباله زیر سطح 28 دسی بل به صورت کاملا بی سر و صدا انجام می شود. بنابراین هرگز نگران ایجاد مزاحمت از جانب دستگاه حتی در ساعات شب نخواهید بود.

کمپین تامین مالی جمعی برای Reencle ادامه دارد. هم اکنون می توان پیش سفارش کمپوستر کود را با 429 دلار ثبت کرد. طبق برنامه ریزی های صورت گرفته ارسال دستگاه در ماه می 2022 انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام