جدیدترین خط تولید بسته بندی فاقد ضایعات(+عکس)

اکثر برندهای مراقبت شخصی موجود در سراسر جهان متعهد به استفاده کمتر از پلاستیک شده اند و روز به روز هم بر تعداد شرکت‌ های پایدار جدید در این عرصه افزوده می شود.

موبنا؛ محمدمهدوی – آلودگی پلاستیکی یکی از مهم ترین مسائل زیست محیطی سیاره ما است و صنایع آرایشی چند میلیارد دلاری نیز به این وضعیت کمکی نمی کنند و البته شرایط را بدتر هم می کنند!

با این حال به نظر می‌ رسد که اکثر برندهای مراقبت شخصی موجود در سراسر جهان متعهد به استفاده کمتر از پلاستیک شده اند و روز به روز هم بر تعداد شرکت‌ های پایدار جدید در این عرصه افزوده می شود.

یکی از این شرکت ها، برند مراقبت از بدن uni است که یک سیستم موثر و جدید را معرفی می کند. این سیستم منحصرا به منظور از بین بردن پلاستیک یکبار مصرف طراحی شده است.

بسته بندی های پایدار و نوآورانه این برند توسط طراح معروف مارک آتلان ایجاد شده اند که مسئولیت طیف گسترده ای از بسته بندی های برندهای لوکس از جمله کام دِس گرسون (شرکت مد ژاپنی) و پرادا را بر عهده دارد.

سیستم پر کننده مجدد مذکور به دنبال مقابله با زباله‌ های پلاستیکی و آلودگی اقیانوس‌ ها است و این کار را با معرفی بطری‌های 100% آلومینیومی قابل بازیافت انجام می دهد. این برند مشتریان را تشویق می‌ کند که بطری‌ های آلومینیومی مصرف‌ شده‌ خود را به شرکت بازگردانند تا دوباره با محصولات مراقبت شخصی از جمله صابون دست معطر، سرم‌ های آبرسان بدن، انواع شامپوها و نرم‌کننده‌ های مو پر شوند. تمام این محصولات در نهایت از طریق حمل و نقل بدون کربن به مشتریان تحویل داده می شوند تا بتوانند مجددا از آنها استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام