سریع ترین چادر کمپینگ خودرو! (+فیلم و عکس)

نه تنها برای خواب، بلکه به عنوان یک اتاق نشیمن قابل حمل نیز می‌ تواند در سفرهای کمپینگ استفاده شود.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – شرکت MOGICS مستقر در نوادا یک چادر منحصر به فرد برای انواع مدل های خودرو از جمله هاچ بک، مینی ون، MPV، SUV و استیشن طراحی کرده است.

این چادر که «CARSULE» نامیده می‌ شود، به شکل مکعب است و ارتفاع ۲ متری را برای ایستادن راحت ساکنین خود ایجاد می‌ کند. به این معنی که فضای مورد نظر نه تنها برای خواب، بلکه به عنوان یک اتاق نشیمن قابل حمل نیز می‌ تواند در سفرهای کمپینگ استفاده شود.

 

 

سازنده این محصول کاربردی توضیح می دهد: قاب چادر از دو حلقه فنری فلزی تشکیل شده است که در امتداد پنل های جانبی قرار می گیرند. این حلقه ها توسط چهار میله آلومینیومی به یکدیگر متصل می شوند. گفتنی است که سازه مذکور پایداری خود را از لنگر انداختن به درب عقب خودرو به کمک یک بند لنگر قابل تنظیم به دست می آورد.

خطوط کششی مورب طراحی شده روی قسمت سقف از تغییر شکل ناگهانی آن جلوگیری می کنند و در عین حال به عنوان وسیله ای برای آویزان کردن لوازم جانبی از سقف مانند لامپ یا فن خنک کننده مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

چادر از مواد ضدآب و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش ساخته شده است و برخلاف چادرهای مثلثی سنتی، شکل مکعبی آن اجازه می دهد تا هوای گرم از بالای چادر به راحتی عبور کند. راه اندازی CARSULE فقط 3 تا 5 دقیقه طول می کشد و زمانی که از آن استفاده نمی شود، تا اندازه 86 در 86 در 12 سانتی متر قابلیت جمع شدن دارد.

دنبال کنید @ اینستاگرام