ویژگی های یک محصول 12 هزار دلاری چیست؟

چری و معرفی یک کراس اوور جدید از برند کووین (+عکس)

کووین یک کراس اوور جدید با نام شوانجی پرو نسخه فیس لیفت در خط تولید خود دارد که براساس پلتفرم تیگو 4 توسعه یافته و به همین دلیل می توان شباهت هایی را با محصول چری در آن مشاهده کرد.

موبنا کووین اتو(Cowin Auto) نام برند خودرویی است که در سال 2014 تاسیس و 49 درصد سهام آن در اختیار چری اتومبیل چین قرار دارد. از این رو شباهت محصولات آن با تولیدات چری چندان جای تعجب ندارد.

کووین یک کراس اوور جدید با نام شوانجی پرو نسخه فیس لیفت در خط تولید خود دارد که براساس پلتفرم تیگو 4 توسعه یافته و به همین دلیل می توان شباهت هایی را با محصول چری در آن مشاهده کرد. شوانجی پرو در بازار چین از 12 تا 14900 دلار قیمت دارد.

خودرو از منظر ابعاد برابر با 4400 میلیمتر در طول، 1831 میلیمتر در عرض و 1653 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با 2632 میلیمتر است. ارتفاع از سطح زمین نیز برابر با 158 میلیمتر محاسبه شده است.

وزن خودرو با توجه به تریم(نوع پیشرانه و جعبه دنده) به ترتیب 1321، 1346 و 1378 کیلوگرم محاسبه شده است.

در بخش پیشرانه دو انتخاب پیش روی مشتریان قرار می گیرد. یکی نمونه 1.5 لیتری تنفس طبیعی با 116 اسب بخار خروجی و گشتاور 143 نیوتن متر و دیگری نمونه توربو که 156 اسب بخار خروجی دارد.

در بخش جعبه دنده نیز نمونه 5 سرعته دستی و 9 سرعته اتوماتیک ارائه می شود که همگی با محور جلو در ارتباط هستند.

سیستم ترمز در تمامی چرخ ها دیسکی است و رینگ های آلومینیومی در اندازه های 17 و 18 اینچی ارائه می شوند.

فضای داخل کابین با توجه به حضور نمایشگرهای دیجیتال تنظیمات سیستم سرگرمی و اطلاعات کیلومتر در همراهی با طراحی جذاب دریچه های سیستم تهویه و عناصر کرومی عملکرد موفقی در جلب نظر مخاطب دارد.

از دیگر امکانات این قسمت می توان به استارت دکمه ای، جی پی اس، پشتیبانی از فرمان های صوتی، بلوتوث، یو اس بی، تنظیم الکتریکی صندلی راننده، استراحتگاه دست ردیف جلو، پاور ویندوز هر دو ردیف، تنظیم الکتریکی آینه ها به همراه گرم کن و تاشوی خودکار، سانروف پانورامیک الکتریکی و … اشاره کرد.

در بخش ایمنی نیز مواردی شامل: ورود بدون کلید، کروز کنترل، دوربین 360 درجه، سنسور پارک عقب، نشانگر فشار باد لاستیک ها، ای بی اس، ایی بی دیی، دستیار ترمز، پایداری الکترونیکی، دستیار حرکت در سربالایی و سرپایینی، ایربگ(+ایربگ جانبی فقط ردیف جلو)، ایزوفیکس و … قابل اشاره هستند.

 منبع: عصرایران

دنبال کنید @ اینستاگرام