کابین بازیافتی خودروی مدل 2023 فولکس واگن! (+عکس)

فولکس واگن سعی کرده تا یک محیط شاد در این ون الکتریکی ایجاد کند. تم دو رنگ این کابین در 30 رنگ مختلف توسط مشتری قابلیت تغییر و ترکیب دارد.

موبنا آی.دی باز یکی از مهمترین محصولات فولکس واگن با مدل 2023 است که در آینده نزدیک روانه بازار خواهد شد. تصاویر و اطلاعات مختلفی پیش از معرفی رسمی این محصول، در رسانه های خودرویی مشاهده می شود اما اخیرا تصاویر رسمی از فضای داخل کابین این ون منتشر شده که در نوع خود جذاب و چشمگیر هستند.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید؛ فولکس واگن سعی کرده تا یک محیط شاد در این ون الکتریکی ایجاد کند. تم دو رنگ این کابین در 30 رنگ مختلف توسط مشتری قابلیت تغییر و ترکیب دارد.

در توسعه جزئیات کابین از هیچگونه چرم و مواد با پایه حیوانی استفاده نشده است. برای مثال فرمان از پلی اورتان تولید شده اما به گفته فولکس واگن کاملا حس چرم طبیعی را انتقال می دهد که این ویژگی به فناوری آلمانی در ارائه سطحی از پلی اورتان مربوط می شود که چنین حسی را القا خواهد کرد.

بخش مهمی از جزئیات دیگر کابین نیز از مواد بازیافتی شکل گرفته اند. مواردی مانند کفپوش ها، پوشش صندلی ها و همچنین پوشش سقف.

بیشترین میزان مواد بازیافتی کابین(حدود 90 درصد) حاصل بازیافت بطری های پلاستیکی شهری و حدود 10 درصد نیز از بازیافت پلاستیک اقیانوسی(جمع آوری شده از آب های بزرگ) است. بدین ترتیب می توان گفت که 71 درصد کل جزئیات کابین از مواد بازیافتی شکل گرفته است.

درباره ویژگی های دقیق پیشرانه الکتریکی اطلاعات رسمی هنوز ارائه نشده اند.

رندر

رندر

رندر

رندر

 منبع: عصرایران

دنبال کنید @ اینستاگرام