تبدیل قصابی به یک کافه رنگارنگ! (+عکس)

از آنجایی که کافه بینگ تینگ در شمار ساختمان های فهرست شده قرار دارد، سم باکلی مجبور به حفظ جزئیات اصلی دیوار ها و کفپوش ها بود.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – کافه چینی بینگ تینگ که با طیفی از رنگ‌ ها و الگوهای جسورانه ظاهر شده است، در اصل یک قصابی قدیمی به سبک ویکتوریایی واقع در انگلستان است. طراح داخلی سم باکلی این پروژه را به عنوان یک برنامه دکوراسیون داخلی ترکیبی تکمیل کرده است.

از این رو می توان بینگ تینگ را تلفیقی از فضاهای پر جنب و جوش و عناصر مدرن دانست که انواع غذا و فرهنگ اطراف را با جزئیات خاموش و تاریخی مغازه ترکیب کرده است.

از آنجایی که کافه بینگ تینگ در شمار ساختمان های فهرست شده قرار دارد، سم باکلی مجبور به حفظ جزئیات اصلی دیوار ها و کفپوش ها بود. به این ترتیب پالت رنگ وی روی طیف مشخصی از رنگ زرد متمرکز است که به کاشی های موجود اشاره می کند.

از همین نقطه او شروع به استفاده حساب شده از اشیاء مانند مبلمان چند رنگ از جمله میز و صندلی ساده کرده است. در کنار یکدیگر این افزوده‌ های جدید به خوبی با طراحی‌ های ویکتوریایی ترکیب می‌شوند و فضایی مدرن را نشان می‌ دهند که بازگشتی ملایم به قرن‌ های گذشته دارد.

دنبال کنید @ اینستاگرام