Multi Calculator Pro 1.7.8-388؛

دانلود ماشین حساب چندکاره اندروید

Multi Calculator از بهترین و کاربردی ترین نرم افزارهای ماشین حساب عرضه شده برای دستگاه های اندرویدی است که توسط استودیوی برنامه سازی LemonClip در گوگل پلی منتشر شده و تا به امروز بیش از 1 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دانلود شده است.

موبنا – همانطور که در عنوان پست نیز گفته شد، این ماشین حساب یک ماشین حساب چندکاره با ابزارهای محاسبه ی عملیات های ریاضی، تبدیل ارز، ماشین حساب Interest، ماشین حساب Anniversary،ماشین حساب Discount، ماشین حساب Loan، تبدیل واحد، ماشین حساب مالیات بر ارزش افزوده و … می باشد که ان را به همه کاربرانی که به دنبال یک ماشین حساب شیک، دوست داشتنی با ابزارها و ویژگی های عالی و کم نظیر هستند، پیشنهاد می دهیم! در همان اجرای اولیه ای نماشین حساب محو عظمت آن خواهید شد ؛ هر تبدیل و یا حساب و کتابی را قادرید با این ماشین حساب پیشرفته انجام دهید از سخت ترین مسائل ریاضی بگیرید تا تبدیل های مربوط به ارزهای مختلف دنیا دز دل این اپ گنجانده شده است که هم اکنون نسخه کامل اش پیش روی شما قرار دارد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Multi Calculator اندروید:

  • حل محاسبه های متعدد تا 15 رقم
  • امکان استفاده از ماشین حساب در android wear
  • تبدیل ارز به صورت لحظه ای و آنلاین (دقیق)
  • Interest Calculator برای حل عددهایی تا 100 میلیون دلار
  • Discount Calculator برای محاسه تخفیف به درصد
  • Health Calculator برای محاسبه BMI، BFP و غیره
  • تبدیل واحد با پشتیبانی از مساحت، وزن، حجم، دما، زمان، سرعت، فشار، نیرو، کار، زاویه و …

اپلیکیشن Multi Calculator هم اکنون در مارکت اندروید دارای امتیاز 4.6 از 5.0 است. این اپلیکیشن به صورت رایگان با پرداخت درون برنامه ای در گوگل پلی عرضه شده است که برای در دسترس قرار گرفتن همه قابلیت هایش باید پول پرداخت کنید اما ما نسخه پرداخت شده و کامل اش را برای دانلود عرضه کرده‌ایم!

 

دانلود فایل نصبی پرمیوم Armeabi-v7a برنامه با لینک مستقیم – 13 مگابایت

دانلود فایل نصبی پرمیوم Arm64-v8a برنامه با لینک مستقیم – 12 مگابایت

دنبال کنید @ اینستاگرام