تردمیل بدون موتور؛ موثر و بی دردسر حتی هنگام کار! (+عکس)

طراحی خاص محصول به شما اجازه می‌ دهد تا حالت تکیه‌ ای آرامش‌ بخش به پشت داشته باشید که به تسکین دردهای کمر و سینه ناشی از ساعات طولانی نشستن پشت رایانه کمک می‌ کند.

موبنا؛ علی مهدوی – ساعت ها نشستن مقابل رایانه شخصی با هدف خلق تجربه کاری سالم و سازنده و همچنین انتقال دستاوردهای شغلی به نسل بعدی، در نهایت با عوارض مربوط به عدم تحرک همراه خواهد شد. در دنیای امروزی سطح فعالیت بدنی به صورت واضح در حال کاهش است، به خصوص که همه گیری کرونا نیز به کار از راه دور و خانه نشینی بیشتر منتهی شده است.

در این میان طراحی یک وسیله ورزشی متفاوت می تواند نتیجه بازی را به کل تغییر دهد. این محصول چیزی نیست جز یک تردمیل مدرن و بدون نیاز به موتور! وسيله مورد نظر فقط با وزن و عضله خود فرد تغذیه می‌شود و ورزش را تبدیل به یک فعالیت بدون دردسر می کند. walkolution  قابلیت تنظیم ارتفاع قرار داد و از میز ایستاده آن نیز می توان برای کار هنگام ورزش استفاده کرد.

از پیاده روی آرام گرفته تا سریع همه چیز بستگی به سرعت حرکت خود فرد دارد. از طرفی دیگر طراحی خاص محصول به شما اجازه می‌ دهد تا حالت تکیه‌ ای آرامش‌ بخش به پشت داشته باشید که به تسکین دردهای کمر و سینه ناشی از ساعات طولانی نشستن پشت رایانه کمک می‌ کند.

دنبال کنید @ اینستاگرام