مرکز موقت واکسیناسیون در وزارت ارتباطات راه‌اندازی شد

برای تسهیل در واکسیناسیون کارکنان وزارت ارتباطات، شرکت ها و سازمان های تابعه و خانواده آنان، از ۱۲ تا ۱۵ دی ماه مرکز موقت واکسیناسیون در این وزارتخانه راه اندازی شد.

موبنا به گزارش موبنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، با هماهنگی انجام شده بین اداره کل پشتیبانی، رفاه و امور قراردادها وزارت ارتباطات با مرکز بهداشت و به منظور تسهیل در تزریق واکسن همکاران و خانواده های آنان مرکز موقت واکسیناسیون در سالن همایش های شهید قندی مرکز روابط عمومی راه اندازی شده است.
بر همین اساس، همکاران وزارت ارتباطات و شرکت ها و سازمان های تابعه و خانواده های آنان می توانند با همراه داشتن کارت ملی و کارت تردد از امروز( یکشنبه) ۱۲ تا ۱۵ دی ماه سال جاری از ساعت ۸ تا ۱۴ به ورودی یک وزارت ارتباطات، سالن همایش های شهید قندی مراجعه و نسبت به تزریق دوز سوم واکسن خود اقدام کنند.
واکسن های موجود در این مرکز از نوع سینوفارم، برکت و پاستوکووک پلاس است.
همچنین افرادی که دوز نخست خود را تزریق کرده اند می توانند برای تزریق دوز دوم نیز مراجعه کنند.
لازم به یادآوری است که فرزندان کارکنان از ۱۲ تا ۱۸ سال مشمول واکسیناسیون دوز نخست و دوم هستند و تزریق دوز سوم شامل حال افراد بالای ۱۸ سال می شود.
همکاران یا خانواده های آنان که دارای علائم مشکوک به ویروس کووید ۱۹ یا سرماخوردگی هستند تا بهبود کامل از مراجعه خود داری کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا