گذشته و آینده در یک ساعت فروشی ژاپنی! (+عکس)

در واقع معماری این ساختمان طی زمان مرحله به مرحله پیش رفته و سبب ایجاد مجموعه ای شده که گویی زمان حال و گذشته در آن به هم رسیده اند.

موبنا؛ رکسانا دانیالی – اگر سری به ساعت فروشی لوکس توکیو که توسط کنتا ناگای طراح داخلی خلق شده بزنید، درست مانند آن است که وارد یکی از زیارتگاه های زیر زمینی و متروکه این شهر شده اید.

منتقدان معتقد هستند که آثار این هنرمند در عین متمایز بودن، مفهوم دقیقی از تجمل گرایی را به نمایش می گذارند و ساعت فروشی لوکس توکیو نیز از این قاعده مستثنی نیست.

میان دیوارهایی که چندان هم صاف و منظم نیستند، محصولات کمیاب و گران قیمت همچون غنائمی جنگی در قفسه های نورانی خودنمایی می کنند. در واقع معماری این ساختمان طی زمان مرحله به مرحله پیش رفته و سبب ایجاد مجموعه ای شده که گویی زمان حال و گذشته در آن به هم رسیده اند.

کنتا ناگای طراح ژاپنی به جای پوشاندن و صاف کردن ناهمواری ها و شکستگی های مختلف روی دیوار، آنها را در آغوش می گیرد و از این تفاوت فوق العاده استقبال می کند. وی در فضایی به مساحت 75 متر مربع و در دو طبقه مستقل مشتری را به جست و جوی آنچه که دوست دارد می برد و تجربه ای کم نظیر را برای او رقم می زند.

دنبال کنید @ اینستاگرام