دکتر محمود زاده در بیست و دومین نمایشگاه تلکام:

استارتاپ‌ها آینده اکو سیستم دیجیتال کشور را متحول می‌کنند

رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با حضور در رسانه "تی وی ما" نمایشگاه تلکام اظهار داشت: شرکت ها ی دانش بنیان، استارتاپ هاو فناوری های ریسک پذیر، آینده بازار فناوری و اکوسیستم دیجیتال کشور را دگرگون خواهند کرد و شرکت مخابرات ایران نیز با تمام توان از این مجموعه دانش بنیان حمایت می کند.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از ستاد خبری مخابرات در نمایشگاه تلکام، دکتر ابراهیم محمودزاده، با تشریح اهمیت برگزاری نمایشگاه های تخصصی صنعت مخابرات در هم افزایی بهتر زیست بوم و اکوسیستم دیجیتال کشور گفت: تجمیع و یکپارچه سازی زیست بوم دیجیتال در نمایشگاه تلکام قابل مشاهده است.

وی افزود: وجود صنایع دانش بنیان در این نمایشگاه، این قوت قلب را به شرکت مخابرات ایران می دهد که در صورت رفع مشکلات اقتصادی در بخش زنجیره تامین، جوانان خلاق و استارتاپ‌های متخصص آماده فعالیت هستند.

دکتر محمودزاده، در توصیف چالش های حال حاضر شرکت مخابرات ایران گفت: مشکل اساسی، رفع نیازها به صورت ارز آزاد و تورمی و هزینه کرد در داخل به صورت ریالی ست؛ که اگر تلاش جهادی مخابرات نبود، تاکنون حوزه آی سی تی کشور بسیار تضعیف شده بود.

وی افزود: سرویس‌ها و تعرفه آن‌ها باید به نحوی باشد که این مشکل ارزی حل شود، اگر لازم شد، می بایست ارز دو نرخی به مخابرات ایران اختصاص داده شود.

رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: تلاش وزیر جدید ارتباطات و فناوری اطلاعات منجربه توسعه کسب وکار مجموعه مخابرات ایران خواهد شد و در صورت اجرایی شدن این تلاش و حمایت، چرخه زیست بوم دیجیتال رشد بهتری پیدا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام