پروباکس؛ محصولی جدید که با عنوان ساده‌ترین تویوتا مدل 2022 معرفی می‌شود! (+عکس)

تمامی این تریم ها با جعبه دنده سی وی تی ارائه می شوند و سامانه تمام چرخ محرک نیز به عنوان آپشن قابل گزینش خواهد بود.

موبنا؛ مازیار دانیالی پروباکس نام محصولی از تویوتا است که اولین بار در سال 2002 معرفی و در سال 2015 یک فیس لیفت را پیشت سر گذاشت. این خودرو در کلاس ال سی ویی یا همان ون تجاری سبک قرار می گیرد. اکنون مدل 2022 توسط تویوتا معرفی شده که در ادامه نگاهی بدان خواهیم داشت.

مدل 2002

مدل 2002

طراحی نمای ظاهری همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، بسیار ساده و ابتدایی است اما وقتی به لوگوی کمپانی ژاپنی در قسمت دماغه می رسیم این سادگی را به نوعی در قالب زیبایی و اعتماد می پذیریم و این چیزی نیست جز قدرت یک برند که طی سال های متمادی از تلاش و خلاقیت شکل گرفته است.

فضای کابین نیز بسیار ساده و دور از شرایطی است که در محصولات روز سراغ داشته ایم. اما به هر ترتیب تویوتا این خودرو را با هدف کاربردی بویژه برای حمل و نقل شرکت ها طراحی کرده و حتی آنرا برای خانواده های پرجمعیت پیشنهاد نمی دهدف پس اینجا فقط صحبت از استفاده تجاری و کار است!

در بخش پیشرانه نیز، هم اکنون پروباکس با تپنده 1.3 لیتری 4 سیلندر 94 اسب بخاری به عنوان گزینه پایه ارائه می شود. همچنین پیشرانه های 1.5 لیتری 4 سیلندر 107 اسب بخاری و 1.5 لیتری هیبرید نیز در کاتالوگ فروش تویوتا قرار می گیرد.

تمامی این تریم ها با جعبه دنده سی وی تی ارائه می شوند و سامانه تمام چرخ محرک نیز به عنوان آپشن قابل گزینش خواهد بود.

تویوتا در تصاویر مرتبط به تریم های جی تی و همچنین تی آر دی اشاره داشته که نمونه جی تی دارای آپشن شامل شیشه های برقی جلو، آینه تاشوی الکتریکی، سوکت برق 100 ولت و شیشه ایمنی می شود.

در تریم تی آر دی نیز جزئیات اسپرت بدنه مانند اسپلیتر جلو، رینگ 14 اینچی متفاوت و … ارائه می شوند.

قیمت پایه برای پروباکس از 13054 دلار آغاز و به 17632 دلار می رسد. البته این قیمت ها مربوط به بازار ژاپن است.

تریم تی آر دی

تریم تی آر دی

 

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام