مدیر عامل مرکز نوآوری اصفهان:

توسعه زنجیره ارزش با شتاب‌دهنده‌ی تخصصی استارت آپ‌ها

مهران کرمی، مدیرعامل مرکز نو آوری هاب اصفهان با حضور در رسانه "تی وی ما " نمایشگاه تلکام اظهار داشت: مرکز نوآوری اصفهان ، شتاب دهنده ی تخصصی حرکت اول و بارز سرمایه گذرای جسورانه همراه اول در حوزه فین تک است.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از ستاد خبری مخابرات در نمایشگاه تلکام ۲۰۲۱ ، مهران کرمی با تشریح فرایند شتابدهی در حوزه های سرمایه جسورانه گفت: با حمایت از استارتاپ ها، مارکت تبلیغاتی خوبی در نمایشگاه تلکام فراهم شده است.

وی افزود: مردم به سمت هوشمند شدن حرکت می کنند که قطعا شتاب دهنده ها در این بخش و ایجاد شهر هوشمند نقش مهمی ایفا می کنند.

کرمی با اشاره به اینکه زیر ساخت های مخابراتی بهترین یاریگر شتاب دهنده ی تخصصی حوزه فناوری است، بیان کرد: اکنون تمام اپراتورهای ارتباطی به شرکت های نوآوری به عنوان تسهیلگر نیاز دارندکه خدمات و امکانات به صورت متوازن در تمام کشور پخش شود.

مدیرعامل مرکز نوآوری اصفهان، در مورد فعالیت های جسورانه حرکت اول گفت: اکنون بسیاری از اپلیکیشن ها تحت حمایت مجموعه حرکت اول هستند و سالانه به طور متوسط، ۸ اپلیکیشن را وارد چرخه خدمات دهی می کند.

کرمی اظهار داشت: با توجه به کار مجموعه در شهرستان ها به تمام اکو سیستم های فناوری پیشنهاد می کنیم که فقط مراکز کشور را به عنوان نقطه ثقل فعالیت های خود قرار ندهند و به ویژه در شهر های بزرگ از بازار گسترده فناوری و استارتاپ های استانی و محلی استفاده کنند.

وی در مورد نمایشگاه تلکام ۲۰۲۱ گفت: حرکت کلی نمایشگاه به سمت حمایت از اکوسیستم های فناوری نقطه آغازی برای صنعت مخابرات است.

مهران کرمی خاطر نشان کرد: اکنون آینده صنعت ICT با ورود سرمایه گذاری جسورانه در کشورها، بسیار گسترده تر از وضعیت فعلی دیده می شود. چرا که استارتاپ ها و جوانان خلاق و همچنین فناوری با استفاده از این کمک سرمایه گذاری جسورانه، فعالیت های خود را در محتوای بزرگ تر به جامعه ارتباطی کشور عرضه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام