بلوبانک: حساب دانشجو از بقیه جداست

بلوبانک، به مناسبت روز دانشجو، از ۱۶ آذر تا شب یلدا، طرحی مخصوص دانشجویان برنامه‌ریزی و اجرا کرد.

موبنا – شانزدهم آذر روز دانشجو، یکی از مهم‌ترین روزهای تقویم برای گرامیداشت مقام دانشجو و زنده ‌نگه‌داشتن ضربان آگاهی و بیداری در جامعه است. بلوبانک به‌منظور قدردانی و ارج نهادن به این قشر، طرحی ویژه‌‌ دانشجویان را از روز دانشجو آغاز کرد و تا شب یلدا ادامه داد.

به گزارش روابط عمومی بلو، کارمزد تراکنش‌های دانشجویان عضو بلوبانک از شانزده آذر تا شب یلدا، جمع شده و در نخستین روز دی ‌ماه به حساب آن‌ها برگشت. کاربرانی که در ماه‌های اخیر به بلوبانک اضافه شده‌اند، در صورتی که هنگام وارد کردن شغل خود هنگام ثبت‌نام، گزینه‌ «دانشجو» را انتخاب کرده باشند، شامل این طرح شده‌اند.

بلوبانک، از سال ۱۳۹۸ به عنوان یکی از استارتاپ‌های فعال در حوزه «نئوبانک» ایران، فعالیت خود را آغاز کرد. این نئوبانک ایرانی با سرمایه‌گذاری بانک سامان راه‌اندازی شد و در حال حاضر به عنوان شعبه دیجیتال این بانک فعالیت می‌کند.

تمامی فرآیندهای بانکی داخل اپلیکیشن و کاملا آنلاین انجام می‌شود و از بازکردن حساب، پرداخت خودکار قبض، انتقال هوشمند پول، ابطال کارت و دریافت مجدد، دریافت آنی رمز اول کارت و رمزپویا، دریافت صورت‌حساب یک‌ماهه تا یک‌ساله، مسدودسازی موقت کارت و … همه و همه داخل اپلیکیشن بلو انجام می‌شود. افرادی که علاقه‌مند به بازکردن حساب در بلوبانک هستند؛ می‌توانند آخرین نسخه‌ این اپلیکیشن را به‌صورت مستقیم از وبسایت بلوبانک یا از اپ‌استورهای معتبر ایرانی دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام