در راستای رضایتمندی مشتریان؛

از دو پروژه MRP و توسعه سامانه ADSL .CRM شرکت مخابرات ایران رونمایی شد

در راستای اجرای تعهدات ابلاغ شده به شرکت مخابرات ایران از سوی سازمان تنظیم مقررات در قالب پروانه فعالیت شرکت، دو پروژه « سامانه نمایش گرافهای پهنای باند تا سطح مرکز» ( mrp)و توسعه سامانه«نمایش وضعیت مشترکین فعال» (ADSL .CRM) ، توسط اداره تطابق سرویس ها ونظارت از مجموعه معاونت تنظیم مقررات شرکت مخابرات ایران ، امروز ۱۴ آذرماه ۱۴۰۰ ، رونمایی شد.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران،مهندس صابری وند، معاون تنظیم مقررات شرکت مخابرات ایران ضمن اعلام این مطلب اظهار داشت : براساس تاکید سازمان تنظیم مقررات برای نظارت بر فعالیت های اپراتورها، رعایت حقوق مشتریان و مدیریت پهنای باند مصرف کنندگان، شرکت مخابرات ایران سامانه نمایش گرافهای پهنای باند تا سطح مرکز را برنامه ریزی و اجرایی کرد.

وی افزود : با خروجی هایی که از این سامانه گرفته می شود ، شرکت مخابرات ایران برنامه کنترل نظارت را به خوبی اجرایی می کند و با بهبود سیستم ها وتوسعه آنها رضایت مشتریان بیش از پیش به دست خواهد آمد .

مهندس امینی، مدیرکل نظارت معاونت تنظیم مقررات شرکت مخابرات ایران نیز ضمن قدردانی از تلاش های دو حوزه فناوری اطلاعات و شبکه شرکت ، درخصوص راه اندازی سامانه MRP اظهار داشت: این سامانه، با هدف نظارت بر وضعیت تمامی گرافهای پهنای باند به تفکیک شهر و مراکز مخابراتی،ایجاد شده است.

وی افزود: معاونت تنظیم مقررات، در قدم اول دسترسی بر خط از سامانه نما تا سطح شهر و استان و ۵ نقطه اصلی را به سازمان ارائه و در گام بعدی در جهت نظارت کافی و جلب رضایت مشتریان پروژه MRP را تعریف و اجرا کرد که امکان نظارت بر وضعیت مصرف پهنای باند تا سطح مرکز را میسر می سازد.

مهندس امینی ، درخصوص پروژه توسعه سامانه adsl.crm نیز،گفت: سامانه نمایش وضعیت مشترکین فعال (پارتاک)، که در طول سالهای گذشته تجمیع شده بود، امروز ارتقا یافت. با توسعه آن امکان نظارت بر وضعیت مشترکین فعال به تفکیک فناوری ،سرعت و نوع سرویس میسر می شود.

لازم به ذکر است که در این جلسه ، خانم مهندس پورصابر ، رییس اداره تطابق سرویس ها ونظارت ( مانیتورینگ) و آقای مهندس محمدی ، مدیر پروژه MRP توضیحات تکمیلی و تخصصی سامانه مربوط را ارایه کرده و ضمن تحویل کاربری به نمایندگان سازمان، جزئیات سامانه را شفاف سازی کردند. همچنین نمونه گزارش و تحلیل فرمت های گزارشات سامانه پارتاک نیز به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارایه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام