پیام مدیرعامل شرکت مخابرات ایران به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

مهندس سلطانی، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج، پیامی را خطاب به کارکنان این شرکت که همواره با روحیه بسیجی و جهادگرانه فعالیتی مثال زدنی و شبانه روزی برای توسعه صنعت زیرساختی مخابرات کشور داشته اند، صادر کرد.

موبنا –مهندس سلطانی، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج، پیامی را خطاب به کارکنان این شرکت که همواره با روحیه بسیجی و جهادگرانه فعالیتی مثال زدنی و شبانه روزی برای توسعه صنعت زیرساختی مخابرات کشور داشته اند، صادر کرد.

 به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، متن این پیام به شرح زیر است:
شجره طیبه بسیج  که به عنوان نهادی مردمی و برخاسته از متن جامعه با اهداف و آرمانهای الهی با فرمان امام راحل عظیم الشان(ره)  تاسیس شد، پایگاهی مستحکم در مسیر حفظ و صیانت از دستاوردهای عظیم انقلاب شکوهمند اسلامی در همه عرصه هاست که در آزمون های سخت تاریخی به ویژه دوران هشت سال دفاع مقدس، آزمون خویش را به بهترین وجه خویش پس داده و پس از آن نیز با تکیه بر توان ملتی غیور، شجاع و خداباور در تمامی عرصه ها نویدبخش اتفاقات و رویدادهای مهم در مسیر رساندن ایران عزیز اسلامی به قله های عزت و افتخار گردیده است.
تفکر بسیجی، تفکری مبتنی بر روحیه انقلابی و خودباوری، ایثار و فداکاری، عقلانیت و سختکوشی و خدا محوری و سلحشوری است و همین تفکر است که می تواند راهگشای امروز بسیاری از دردهای جامعه اسلامی باشد.
 از همین منظر است که رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) فرموده اند: «بسیج یکی از برکات انقلاب و از پدیده های بسیار شگفت آور و مخصوص این انقلاب است. این هم یکی از آن چیزهایی است که امام بزرگوار ما با دید الهی خود، با حکمتی که خدای متعال به او ارزانی کرده بود، برای کشور و ملت و انقلاب ما به یادگار گذاشت.»
این جانب ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته بسیج و تبریک این مناسبت بزرگ به همه بسیجیان سرافراز و سخت کوش مجموعه شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور، موفقیت همگان و به خصوص خانواده بزرگ ارتباطات کشور را در تحقق آرمان های متعالی امام راحل عظیم الشان(ره) و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

دنبال کنید @ اینستاگرام