پابجی را روی این گوشی های هواوی با نرخ 90 فریم بر ثانیه بازی کنید

پابجی را روی این گوشی های هواوی با نرخ 90 فریم بر ثانیه بازی کنید

بازی کردن با بالاترین کیفیت در یک دستگاه نیازمند هماهنگی کامل سخت‎افزار و نرم‌افزار است. در واقع باید گوشی شما در ابعاد مختلفی مانند نمایشگر، پردازنده و حتی خود بازی، توانایی ارائه بالاترین نرخ فریم را داشته باشد. بازی پابجی موبایل یکی از این موارد است که می‎توان آن را در نرخ 90 فریم بر ثانیه نیز اجرا کرد. حالا خبر خوب این است که حتی بسیاری از گوشی‎های میان‎رده هواوی نیز توانایی اجرای PUBG Mobile با این نرخ فریم بالا و ارائه یک تجربه متفاوت دارند.

موبنا – به جرأت می‌توانی PUBG را یکی از محبوب‎ترین بازی‎های عرضه شده برای پلتفرم‎های مختلف دانست که در این میان به دلیل بهینه‎سازی و جذابیت‎های مختلف، نسخه موبایل آن به یکی از پرطرفدارترین بازی‎های تاریخ دستگاه‎های همراه تبدیل شده است.

این بازی که در دسته بازی‎های شوتر سبک بتل رویال قرار گرفته، به دلیل جذابیت‎هایی مانند اسلحه‎های مختلف و رقابت تیمی بین‌المللی با انعطاف بالا، طی سالیان گذشته طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

اما جدای از داستان بازی، بنابر آنچه تیم توسعه دهنده بازی نیز اعلام کرده، تجربه بازی کردن PUBG Mobile در صورتی که بتوان آن را در بالاترین تنظیمات گرافیکی با نرخ بالای فریم‎دهی اجرا کرد، بسیار متفاوت از حالت عادیست. در این حالت جزئیاتی که به کاربر نشان داده می‎شوند بسیار بیشتر از حالت عادی بوده، المان‎ها و سوژه‎های ثابت و متحرک در بازی، با دقت بیشتر نمایش داده شده و از طرفی به دلیل نرم‎تر‌شدن انیمیشن‎ها که حاصل نرخ فریم بالاتر است، تماشای صحنه‎ها در بازی، بسیار واقعی‎تر و جذاب‎تر خواهند بود.

در واقع اگر نمایشگر گوشی هوشمندی پتانسیل نمایش بازی در نرخ بروزرسانی بالا (90 هرتز یا بالاتر) را داشته باشد، فرصت پابجی بازی کردن در آن را نباید از دست داد. با این اوصاف یکی از بزرگترین مشکلات آن است که بسیاری از دستگاه‎های میان‎رده و حتی پرچمدار موجود در بازار یا به نمایشگری با نرخ فریم بالاتر از 60 هرتز مجهز نیستند یا سخت‎افزار چنان قدرتمندی ندارند که بتواند بازی را در نرخ 90 فریم بر ثانیه اجرا کنند.

اما خبر خوب آن است که هواوی این شرایط را ایجاد کرده که بتوان روی بسیاری از محصولاتش که در میان آنها حتی اسامی چند گوشی میان‎رده نیز دیده می‎شود، بتوان پابجی را در نرخ 90 فریم بر ثانیه اجرا نمود.

پابجی را روی این گوشی های هواوی با نرخ 90 فریم بر ثانیه بازی کنید

بنابر اعلام هواوی، گوشی‎های زیر می‎توانند PUBG 90 FPS را به راحتی و بدون کوچکترین دردسری اجرا کنند:

  • Huawei P40 Pro
  • Huawei P50
  • Huawei P50 Pro
  • Huawei Mate 40
  • Huawei Mate 40 Pro
  • Huawei Mate 40 Pro Plus
  • Huawei Nova 8 Pro
  • Huawei Nova 9
  • Huawei Nova 9 Pro

فراموش نکنید که برای استفاده از این قابلیت لازم است تا آخرین نسخه PUBG Mobile را دانلود و روی گوشی خود نصب کنید.

دنبال کنید @ اینستاگرام