کفش ارزان و فَشن با مدلی متفاوت! (+عکس)

کارشناسان معتقد هستند که این محصول در صورت تجاری سازی می تواند به موفقیت های بی نظیری در آینده ای نه چندان دور دست یابد.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – tidhar zagagi در پروژه ای به نام “کفش پیکسلی” در حال ساخت کفش های سفارشی است که با استفاده از فوم پلی اورتان تولید می شوند.

این طراح با گاری چوبی خود که آن را “کارخانه کفش تک نفره” نامیده است به خیابان ها می رود و کفش های سفارشی را برای رهگذران آماده می کند. به تکیه بر سرعت ساخت و شکل پذیری مناسب فوم پلی اورتان (به اختصار PU)، در عرض تنها چند دقیقه مشتری یک جفت کفش ارگونومیک مقرون به صرفه، قالب گیری شده به فرم پای فرد و جوش خورده به جوراب های خود خواهد داشت!

مشارکت مشتری در فرآیند تولید از جمله اسکن سه بعدی بدن، آزادی عمل بیشتری را در راستای یک انتخاب زیبا، عملکردی و همچنین تناسب محصول با فیزیک جسمانی در اختیار وی قرار می دهد. علاوه بر این ادغام عناصر نام تجاری در روند تولید، بر اهمیت مالکیت معنوی محصول در دوران عصر دیجیتال تاکید خواهد کرد. کارشناسان معتقد هستند که این محصول در صورت تجاری سازی می تواند به موفقیت های بی نظیری در آینده ای نه چندان دور دست یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام