AXOR؛ کلکسیونی از طراحی شیرآلات لوکس حمام و دستشویی (+عکس)

این برند معتقد است که یک نماد موفق باید رها از زمان و مکان باشد، بتواند به هر فضایی حس و حالی متمایز ببخشد و بیانگر شخصیت خاص ساکنین باشد.

موبنا؛ رکسانا دانیالی – AXOR طراح و تولیدکننده ملزومات لوکس حمام، دستشویی و آشپزخانه است. این گروه با طراحان مشهور در سراسر جهان همکاری می کند و خالق سبکی متفاوت، نوین و در عین حال بسیار با کیفیت در این زمینه هستند. این برند معتقد است که یک نماد موفق باید رها از زمان و مکان باشد، بتواند به هر فضایی حس و حالی متمایز ببخشد و بیانگر شخصیت خاص ساکنین باشد.

کلکسیون AXOR starck V مجموعه ای را شکل داده که به کمک طراح معروف فرانسوی ساخته شده اند و متشکل از روشویی های منحصر به فرد با اشکال ظریف، روان و شفاف هستند. درست مانند که دهانه کریستالی قادر به انتقال انرژی آب به چشمان مخاطب باشد. طراحی های این گروه نه تنها بسیار شگفت انگیز هستند، بلکه جذابیتی مینیمالیستی را نیز به نمایش می گذارند که کمتر می توان مشابه آن را مثال زد.

روشویی ها به نحوی طراحی می شوند که با باز کردن شیر آب، جریان پاک آب همچون آبشاری ابریشمی روان شده و زیبایی دستشویی، حمام و حتی آشپزخانه را چندین برابر می کند.

دنبال کنید @ اینستاگرام