Eufy؛ امنیت به سبک زیبایی با C24 (+فیلم و عکس)

تصاویر ارائه شده توسط این دوربین دارای کیفیت 2K است و در زمان تاریکی نیز از قابلیت دید در شب استفاده می کند تا همه چیز ایده ال در اختیار کاربر قرار بگیرد.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – Eufy نامی بسیار معتبر و قابل اعتماد در صنعت دوربین های امنیتی است که علاوه بر اطمینان خاطر، حسی از زیبایی و خلاقیت را نیز در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

پیش از این محصولات مختلفی از برند مذکور را در موبنا معرفی کرده ایم و امروز نیز سراغ یکی از جدیدترین آنها یعنی دوربین امنیتی C24 می رویم.

 

 

سی24 برای نصب در فضای باز طراحی شده و دارای ابعادی معادل 2.6 در 2.6 در 2.3 اینچ و سنگینی 445 گرم است. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید طراحی بسیار زیبا و جذابی دارد. درون جعبه این محصول 6 متر سیم رایگان قرار دارد تا با خیال راحت سیم کشی را انجام دهید. اتصال به پایه نیز ساختار آهنربایی بسیار باثباتی دارد.

تصاویر ارائه شده توسط این دوربین دارای کیفیت 2K است و در زمان تاریکی نیز از قابلیت دید در شب استفاده می کند تا همه چیز ایده ال در اختیار کاربر قرار بگیرد. سنسور تشخیص حرکت بسیار دقیقی دارد که به خوبی عمل کرده و پیام های اعلان را به تلفن همراه کاربر مخابره می کند.

یک کارت حافظه میکرو اس دی 32 گیگابایتی فضای لازم برای ذخیره محتوا را در اختیار مجموعه قرار می دهد. این محصول از استاندارد آی پی67 پشتیبانی می کند که به مفهوم مقاومت آن در برابر گرد و خاک و باران است.

دوربین Eufy در صفحه آمازون برچسب قیمت 99.99 دلاری دارد.

دنبال کنید @ اینستاگرام