وود وود؛ سادگی خلاقانه دوچرخه الکتریکی دانمارکی (+عکس)

این دوچرخه به گونه ای طراحی و ساخته شده است که همچون یک امضای منحصر به فرد تمام ویژگی های برجسته تولیدات هرمانسن را به نمایش می گذارد و مخاطب را با سبک وود وود نیز آشنا می کند.

موبنا؛ علی مهدوی – به مناسبت رویداد 3 روزه طراحی سال 2021 در کپنهاگ دانمارک، برند تجاری مد و سبک زندگی wood wood با همکاری سازنده دوچرخه های الکتریکی hermansen، از یک محصول مشترک رونمایی کردند که ترکیبی از زیبایی شناختی مینیمالیستی و سیستم موتوری قدرتمند به شمار می رود.

این دوچرخه به گونه ای طراحی و ساخته شده است که همچون یک امضای منحصر به فرد تمام ویژگی های برجسته تولیدات هرمانسن را به نمایش می گذارد و مخاطب را با سبک وود وود نیز آشنا می کند. این دوچرخه الکتریکی شهری و تک سرعته، ظاهر جمع و جوری دارد و مجهز به یک فریم مستحکم نامتقارن است.

علاوه بر این چرخ های 20 اینچی دوچرخه امکان مانور پذیری بالا و تجربه ای سریع و در عین حال بدون زحمت را در اختیار کاربر قرار می دهند. از نظر طراحی و رنگ بندی نیز انتخاب گزینه ها با مهارت زیادی صورت گرفته و مجموعه ای را شکل داده است که در عین سادگی بسیار خلاقانه به چشم می آید. تیم طراحی هم معتقد هستند که حفظ سادگی اصلی ترین و مهم ترین تکنیک ممکن برای معرفی محصولی متفاوت و همینطور پیشرفته و مدرن خواهد بود.

این محصول 4700 دلار قیمت دارد.

دنبال کنید @ اینستاگرام