اوانو را نصب کنید؛ 10 گیگ اینترنت رایگان هدیه بگیرید

نسخه جدید اپلیکیشن اوانو در دسترس کاربران قرار گرفته و می توانید هم اکنون با نصب نسخه جدید اپلیکیشن اوانو 10 گیگابایت اینترنت رایگان یک روزه هدیه بگیرید.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی اپلیکیشن اوانو، کاربران اوانو که از سیم کارت های همراه اول استفاده می کنند می توانند با نصب نسخه جدید این اپلیکیشن علاوه بر بهره مندی از خدمات جدید آن، هدیه ویژه 10 گیگابایت اینترنت رایگان یک روزه را نیز دریافت کنند.

همچنین افرادی که تا کنون اپلیکیشن اوانو را نصب نکرده اند، می توانند با نصب آخرین نسخه و بلافاصله پس از ورود به اپلیکیشن با شماره همراه اول خود هدیه 10 گیگابایت اینترنت یک روزه را دریافت کنند.

کاربران اوانو در نسخه جدید این اپلیکیشن علاوه بر دریافت 10 گیگابایت اینترنت رایگان می توانند از خدمات مالی، اپراتوری و خرید آنلاین این اپلیکیشن استفاده کرده و نیازهای روزانه خود در این 3 حوزه را برطرف نمایند.

دارندگان تلفن های همراه اندرویدی می توانند از استورهای معتبر اندرویدی و یا از طریق آدرس   https://ewano.app  اوانو را نصب کرده و علاوه بر دریافت هدیه 10 گیگابایت اینترنت رایگان یک روزه، از خدمات دیگر این اپلیکیشن بهره مند شوند.

همچنین کاربرانی که از تلفن‌های همراه با سیستم عامل ios استفاده می کنند، می توانند به منظور نصب اوانو از آدرس https://pwa.ewano.app استفاده کنند.

دنبال کنید @ اینستاگرام