آشنایی با قابلیت‌های کولرهای گازی ویندفری سامسونگ

هوایی سالم و تازه با کولری جدید

هوا هنوز گرم بود و قبل از اسباب کشی باید فکری برای اوضاع سیستم سرمایشی خانه‌ جدید می‌کردیم. از کولر قدیمی منزل قبلی‌مان با آن مصرف زیاد انرژی و نیاز همیشگی‌اش به تعمیر عاصی شده بودیم و این بار با خانواده قرار گذاشتیم به خوبی در مورد سیستم‌های سرمایشی تحقیق کنیم و در نهایت برای خریدن کولر گازی خانه جدید تصمیم بگیریم.

موبنا – بعد از دو روز تحقیق، با پیشنهاد خوب پسرم یعنی خرید کولرهای ویندفری (windfree) سامسونگ روبه‌رو شدیم. خودم هم شروع به تحقیق کردم و متوجه شدم که بهترین گزینه موجود در بازار برای خانواده ما کولرهای ویندفری سامسونگ است. کولرهای ویندفری سامسونگ آنقدر فوق‌العاده و حرفه‌ای هستند که شما را از تمام چالش‌هایی که تا الان با سیستم‌های سرمایشی داشتید، راحت می‌کند.

هوایی خنک و دلپذیر، بدون باد مستقیم

یکی از چالش‌های همیشگی با کولرهای آبی و گازی باد مستقیم آنهاست. خاموش کردن کولر به گرما منجر می‌شود و روشن ماندن طولانی آن باعث گرفتگی عضلات به خاطر باد مستقیم خواهد شد. سامسونگ با تعبیه بیست و یک هزار روزنه در کولرهای ویندفری، هوای خنک را به آرامی وارد فضا می‌کند؛ به طوری که نه در معرض باد شدید و مستقیم باشید و نه مجبور به تحمل گرما. این فرآیند به آرامی تمام فضا را مملو از باد خنک می‌کند و باعث می‌شود تا سرما متوجه یک نقطه نباشد و در تمام محیط به صورت یکسان پخش شود.

خانه‌ای هوشمند با کولرهای ویندفری

کولرهای ویندفری با اتصال به شبکه وای‌فای (wi-fi) تجربه‌ای خوب از خانه‌ هوشمند را برای شما رقم خواهد زد. اگر این کولرها را به وای‌فای متصل کنید، می‌توانید در هر زمان و مکانی که خواستید سیستم سرمایشی خانه‌ خود را کنترل کنید. این قابلیت به شما کمک می‌کند تا در روزهای گرم تابستان، پیش از ورود به خانه یا محل کار، با روشن کردن کولر ویندفری، دمای محیط را در حالت دلخواه خود تنظیم کنید و هنگام ورود از دمای مناسب لذت ببرید.

تنفس در هوایی تصفیه شده و بدون آلودگی

یکی از چالش‌های اصلی زندگی در شهرهای بزرگ آلودگی هوا است. ذرات ریز گرد و غبار و آلودگی در هوا همواره باعث درگیری ریه‌ها، مشکلات تنفسی و واکنش آلرژیک می‌شود. کولرهای ویندفری سامسونگ این مشکل را حل کرده‌اند و چالش آلودگی هوا را با استفاده از یک فیلتر فوق عریض از بین برده‌اند. این فیلترها با جذب ذرات ۲.۵ میکرونی، ۹۹٪ ریزگردها را از بین می‌برند و هوایی تمیز و تصفیه شده را در اختیار شما قرار می‌دهند.

اینورتر هشت قطبی برای حفظ انرژی و آرامش

سامسونگ کولرهای ویندفری را به کمپرسور اینورتر دیجیتال هشت قطبی مجهز کرده است. این سری از کمپرسورها به کاهش مصرف انرژی کمک می‌کند و انرژی مصرفی این کولرها را تا ۶۸٪ نسبت به نمونه‌های مشابه، پایین می‌آورد. در واقع شما از کولری استفاده خواهید کرد که امکانات خیلی بیشتری نسبت به نمونه‌های مشابه دارد اما تنها از ۳۲٪ انرژی آنها استفاده می‌کند. کمپرسور اینورتر دیجیتال با کاهش مصرف انرژی به شما امکان استفاده طولانی مدت‌تری را خواهد داد و می‌توانید بدون نگرانی از مصرف انرژی، در تمام طول روز از آن استفاده کنید. یکی دیگر از مزایای این کمپرسور، کاهش صدای دستگاه است. کولرهای ویندفری نسبت به نمونه‌های دیگر موجود در بازار، بی صدا هستند و همین موضوع به شما این امکان را می‌دهد تا در طول شب یا در زمان‌های استراحت هم بتوانید کولرهای ویندفری را روشن نگه دارید و از کیفیت بالای هوا برخوردار باشید.

اگر شما هم تصمیم دارید تا کولر منزل یا محل کار خود را عوض کنید یا از مشکلات دائمی کولرهای آبی و گازی قدیمی خسته شده‌اید، کولرهای ویندفری سامسونگ می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

دنبال کنید @ اینستاگرام