بزرگترین ویولن جهان در ونیز! (+عکس)

طی تست مذکور نیز نوازندگانی ویولن را همراهی می کردند.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – در تاریخ شنبه 18ام سپتامبر، “ویولن نوح” به طور رسمی در کانال بزرگ ونیز شناور شد. این در حالی است که یک تیم موسیقی حرفه ای مشغول نواختن مجموعه چهار فصل ویوالدی بودند. این ویولن شناور به طول 12 متر هنر دست livio de marchi مجسمه ساز به شمار می رود و برای اولین بار به صورت آزمایشی در ماه اوت روی آب آزمایش شد. طی تست مذکور نیز نوازندگانی ویولن را همراهی می کردند.

وی یک هنرمند و مجسمه ساز ونیزی است که به خاطر آثار هنری شناور چوبی خود به شهرت فراوانی دست یافته است. برخی از جالب ترین آثار خلق شده به وسیله او شامل کلاه کاغذی، کفش پاشنه بلند و فراری F50 هستند.

ویولن نوح هم طی دوران قرنطینه بیماری کووید- 19 در ایتالیا طراحی شد. livio de marchi امیدوار است که از طریق این اثر هنری غول پیکر، پیام تولدی دوباره را از ونیز به سراسر جهان منتقل کند. ویولن در چهار بخش مختلف ساخته شده است تا مونتاژ و حمل و نقل آسان تر آن امکان پذیر باشد. سازنده این اثر چوبی می گوید: همانطور که نوح حیوانات را برای نجات آنها روی کشتی سوار کرد، ما نیز هنر را به وسیله موسیقی روی این ویولن گسترش خواهیم داد.

دنبال کنید @ اینستاگرام