موتور سیکلت متفاوت با زین مخفی! (+عکس)

همانطور که در تصاویر دیده می شود، یک پوسته سفید رنگ ارگانیک روی فریم قرار داده شده و به عنوان قلب موتور سیکلت عمل می کند.

موبنا؛ علی مهدوی شرکت dotto creations اولین پروژه خود را با هوندا cx500 1979 آغاز کردند که ابتدا کل اجزا تا مرحله فلز برهنه پیاده سازی و سپس بازسازی شد. طراحان این گروه در ادامه تصمیم گرفتند که ظاهری متفاوت و دیدنی به موتور سیکلت biancaneve ببخشند. این طراحی متمایز به گونه ای است که ضمن پنهان سازی قسمت زین، رانندگی راحت و بدون دردسر را برای علاقه مندان به موتور سواری تضمین می کند.

همانطور که در تصاویر دیده می شود، یک پوسته سفید رنگ ارگانیک روی فریم قرار داده شده و به عنوان قلب موتور سیکلت عمل می کند. این پوسته جلوه ای صاف و صیقلی به محصول مورد نظر داده است. از طرفی یک برش پنهان در قسمت پشتی به چشم می خورد که زین چرمی دست ساز موتور مورد نظر در آن تعبیه شده است. به گفته گروه طراحی هدف از معرفی این موتور سیکلت، خلق مجسمه ای منحصر به فرد بوده است که هر رهگذری به آن خیره شود و نتواند لحظه ای چشم بردارد. نتیجه این تلاش ها، موتوری است که حتی در وضعیت سکون نیز گویی در حال حرکت است.

دنبال کنید @ اینستاگرام