پدال‌های هوشمند ویژه دوچرخه‌سواری! (+عکس)

مجموعه مذکور شامل پدال هایی با پلت فرم آلومینیومی بسیار با دوام و چهار ماژول نوری قابل شارژ مجدد و جداسازی است که از تنظیمات هوشمند داخلی نیز بهره می برند.

موبنا؛ محمدمهدوی شرکت redshift sports از مجموعه جدید پدال های هوشمند ال ای دی خود رونمایی کرده است که با حرکت طبیعی دوچرخه سوار فعال می شوند. هدف از توسعه این محصول افزایش شفافیت حضور دوچرخه سوار در فضای بیرون از خانه، جلب توجه رانندگان و دوچرخه سواران دیگر و بدین ترتیب جلوگیری از وقوع تصادفات و آسیب های احتمالی بوده است.

مجموعه مذکور شامل پدال هایی با پلت فرم آلومینیومی بسیار با دوام و چهار ماژول نوری قابل شارژ مجدد و جداسازی است که از تنظیمات هوشمند داخلی نیز بهره می برند. این تکنولوژی در مقایسه با چراغ های عقب معمولی دوچرخه ها، وضوح دوچرخه سوار را تا بیش از 50 درصد افزایش می دهد.

پدال های مذکور با تکیه بر حرکت طبیعی دوچرخه سوار حضور وی را آشکار می سازند. روشنایی چراغ های این سیستم از تمام زوایا و حتی از زاویه کنار نیز مشخص است و سیگنال مطلوب را به سایر رانندگان و دوچرخه سواران ارائه می دهد. لازم به ذکر است که این کیت ها روی هر دوچرخه ای نصب می شوند و می توان آنها را طی روز نیز فعال کرد.

دنبال کنید @ اینستاگرام