نسخه جدید کارت‌های حافظه میکرواس‌دی

سامسونگ نسخه جدید کارت‌های حافظه میکرواس‌دی PRO Plus و EVO Plus را ویژه عکاسی و تولید محتوای حرفه‌ای معرفی کرد

شرکت سامسونگ الکترونیکس در مقام برند پیشگام در فناوری‌های پیشرفته حافظه، امروز سری جدید کارت‌های حافظه میکرو اس‌دی و اس‌دی خود را با نام‌های PRO Plus و EVO Plus معرفی کرد. این کارت‌ها برای عکاسان، فیلم‌بردارها و تولیدکنندگان حرفه‌ای محتوا و علاقه‌مندان به این بخش طراحی شده است.

موبنا – کیو یانگ، معاون بخش محصولات ویژه سامسونگ می‌گوید: «حرفه‌ای‌ها و تمامی کاربران به دنبال کارت‌های حافظه‌ای هستند که بتوانند به راحتی داده‌های خود را روی آنها ذخیره و از آن بازیابی کنند و در عین حال اطمینان خاطر داشته باشند که این فایل‌ها همیشه حفاظت شده باشند».

او افزود: «مجموعه جدید کارت‌های حافظه SD و MicroSD سامسونگ قابلیت‌ها و کارکردهای مورد نیاز کاربران حرفه‌ای را، شامل سرعت بالا و ماندگاری بیشتر در اختیار آنها می‌گذارد تا بالاترین عملکرد مورد انتظار هر کاربری را در اختیار او قرار دهد».

کارت‌های حافظه میکرواس‌دی و اس‌دی سری Pro Plus سرعت خواندن و نوشتن بسیار بالا، به ترتیب تا 160 و 120 مگابایت در ثانیه را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا به راحتی فیلم‌برداری 4K و Full HD انجام دهند. کارت‌های EVO Plus هم عملکردی تا 1.3 برابر سریع‌تر از نسل قبلی و تا 130 مگابایت بر ثانیه دارند که آنها را برای هردوی کاربران عادی و علاقه‌مندان به عکاسی و فیلمبرداری، ایده‌آل می‌کند.

کارت‌های جدید سامسونگ با وارانتی محدود 10 ساله و ظرفیت تا نیم ترابایت عرضه شده و بهترین وسیله برای ذخیره کردن عکس‌های 360 درجه، ساعت‌ها فیلمبرداری 4K با دوربین روی کلاه و همینطور فیلم‌برداری با پهباد و غیره هستند.

نسخه جدید کارت‌های حافظه میکرواس‌دی

کارت‌های MicroSD

کارت‌های حافظه MicroSD سامسونگ در مدل‌های PRO Plus و EVO Plus از سرعت بالای ویدیوی تا رتبه V30 و همینطور عملکرد اپلیکیشن‌های با رتبه  A2پشتیبانی می‌کنند که امکان ذخیره کردن تصویر در اپلیکیشن‌های مختلف روی دستگاه‌های همراه و دوربین‌های خاص روی پهباد را فراهم می‌کند. این کارت‌ها مجهز به حفاظت شش لایه سامسونگ بوده و در برابر آب، دمای بسیار بالا، اشعه ایکس، خوردگی، افتادن و تاثیرات میدان مغناطیسی، مقاوم هستند.

کارت حافظه PRO Plus در ظرفیت‌های 128 و 256 و 512 گیگابایت عرضه می‌شود در حالی که کارت‌های EVO Plus دارای ظرفیت‌های 64 تا 512 گیگابایت است.

نسخه جدید کارت‌های حافظه میکرواس‌دی

کارت‌های SD

کارت‌های حافظه PRO Plus و EVO Plus به شکلی طراحی شده‌اند که نیازهای علاقه‌مندان به عکاسی و تولید محتوا را برآورده کنند. این نسل جدید از کارت‌های حافظه با انواع دستگاه‌ها از جمله دوربین‌های DSLR، کوچک و بدون آینه، کم‌کودر و کامپیوتر همخوانی دارد که آنها را به کارتی ایده‌آل برای تولید و ذخیره عکس و ویدیو با کیفیت بالا تبدیل می‌کند. هردوی کارتهای PRO Plus و EVO Plus در برابر شوک، آب، دمای بسیار بالا، اشعه ایکس، خوردگی، افتادن و تاثیرات مغناطیسی مقاوم هستند.

این کارت‌ها در بازه ظرفیتی 32 تا 256 گیگابایت عرضه می‌شوند و یک ظرفیت جدید 521 گیگابایتی هم به مدل PRO Plus اضافه شده است. کارت‌های حافظه MicroSD و SD سری PRO Plus و EVO Plus امروز و با طراحی جدیدی موسوم به موج آبی عرضه می‌شوند که ظاهر آنها را متفاوت می‌کند. برای اطلاعات بیشتر درباره کارت‌های حافظه سامسونگ به samsung.com/memorycard مراجعه کنید.

 

نسخه جدید کارت‌های حافظه میکرواس‌دی

مشخصات ‌کارت‌‌های حافظه میکرواس‌دی و اس‌دی  :

 

microSD Card PRO Plus EVO Plus
ظرفیت 512GB 256GB 128GB 512GB 256GB 128GB 64GB
نوع رابط UHS-I
SD Standard SDXC™ SDXC™
عملکرد سرعت خواندن تا 160 مگابیت بر ثانیه  

سرعت انتقال تا ۱۳۰ مگابیت بر ثانیه

سرعت نوشتن تا 120 مگابیت بر ثانیه
رده سرعت U3, V30, A2, Class 10 U3, V30, A2, Class 10 U1, V10, A1, Class 10
تاییدیه FCC, CE, VCCI, RCM
مقاوم در برابر آب، دمای بسیار بالا، اشعه ایکس، مغناطیس، سقوط، خوردگی
ضمانت‌ وارانتی محدود 10 ساله (* ضمانت یک ساله آداپتور SD)

 

SD Card PRO Plus EVO Plus
ظرفیت 512GB 256GB 128GB 64GB 32GB 256GB 128GB 64GB 32GB
نوع رابط UHS-I
SD Standard SDXC™ SDHC™ SDXC™ SDHC™
 

عملکرد

سرعت خواندن تا 160 مگابیت بر ثانیه تا 100 مگابیت بر ثانیه  

 

سرعت انتقال تا ۱۳۰ مگابیت بر ثانیه

سرعت نوشتن تا 120 مگابیت بر ثانیه تا 90 مگابیت بر ثانیه تا 60 مگابیت بر ثانیه
رده سرعت U3, V30, Class 10 U3, V30, Class 10 U1, V10, Class 10
تاییدیه FCC, CE, VCCI, RCM
مقاوم در برابر آب، دمای بسیار بالا، اشعه ایکس، مغناطیس، سقوط، خوردگی، شوک
ضمانت‌ وارانتی 10 ساله محدود

 

 

دنبال کنید @ اینستاگرام