اینفینیتی QX60؛ معیاری برای کیفیت در کلاس شاسی بلند(+عکس)

در قسمت دماغه امضای اختصاصی برند با عناصر کرومی و چراغ های اصلی مرموز به بیننده خوشامد می گوید تا پس از آن خطوط مهم روی درپوش موتور تفاوت سطح مورد علاقه طراحان اینفینیتی را به خوبی اجرا کند.

موبنا؛ مازیار دانیالی – زمانی که در رابطه با کیفیت در صنعت خودرو صحبت می شود قطعا یکی از رتبه ها را باید به محصولات اینفینیتی اختصاص داد مخصوصا در کلاس شاسی بلند که همواره این برند نمایندگان شایسته ای را به بازار جهانی معرفی کرده است.

اخیرا تصاویر مربوط به کیو اکس60(QX60) مدل 2022 خارج از استودیو روی خط رسانه ها قرار گرفته که در ادامه مطلب حاضر نگاهی بدان خواهیم داشت.

تلاش برای آزمایش یک زبان طراحی جدید و بروزرسانی های قابل توجه در فضای داخل کابین، شرایطی را فراهم می کند که این اینفینیتی مخاطب را مدت زمان قابل توجهی مشغول خود کند.

طراحی

در قسمت دماغه امضای اختصاصی برند با عناصر کرومی و چراغ های اصلی مرموز به بیننده خوشامد می گوید تا پس از آن خطوط مهم روی درپوش موتور تفاوت سطح مورد علاقه طراحان اینفینیتی را به خوبی اجرا کند.

در نمای جانبی خط شانه قوی و شیب بسیار زیبای سقف مخصوصا در ستون آخر جلب نظر می کند. به این منظره باید نوار کرومی بالای رکاب و تفاوت سطح ایجاد شده روی درب ها را نیز اضافه کنیم.

کابین

داخل کابین محیطی لوکس و بسیار باکیفیت است که همان ابتدا کیفیت بالای مواد اولیه نظر مخاطب را جلب می کند. چرم سوزنی برای پوشش قسمت قابل توجهی از جزئیات کابین استفاده شده و عناصر کرومی بر زیبایی کار افزوده اند.

فناورانه ها نیز اینجا حضور دارند که از جمله می توان به نمایشگر 12.3 اینچی لمسی با پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اوتو، نمایشگر دیجیتال اطلاعات کیلومتر، کروز کنترل تطبیقی، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، شناسایی هوشمند علائم ترافیکی جاده و … اشاره کرد.

پیشرانه

در بخش پیشرانه از نمونه 6 سیلندر 3.5 لیتری خانواده VQ35DD  نیسان استفاده شده که از این منظر شاهد هیچگونه بروزرسانی نخواهیم بود. این مجموعه با جعبه دنده 9 سرعته اتوماتیک هماهنگ می شود. خروجی این پیشرانه برابر با 295 اسب بخار و گشتاور 270 پوندفوت است.

سامانه تمام چرخ محرک در حالت آپشن پیش روی مشتریان قرار دارد.

قیمت نمونه ای که تصاویر آنرا مشاهده می کنید برابر با 65157 دلار برای بازار آمریکا است.

 منبع: عصرایران

دنبال کنید @ اینستاگرام