کپسول‌های خواب ایکیا برای چرت کوتاه روزانه در پاریس! (+عکس)

پس از تایید، دوچرخه سوار حرکت کرده و خود را به موقعیت مکانی کاربر می رساند. در ادامه همه چیز برای خواب 30 دقیقه ای و تجدید قوا آماده خواهد بود.

موبنا؛ محمدمهدوی ایکیا فرانسه از ناوگان مخصوص خود شامل 8 دوچرخه الکتریکی رونمایی کرده است که هر یک از آنها به یک کپسول خواب جمع و جور مجهز هستند. مجموعه مذکور این امکان را در اختیار افراد ساکن پاریس و نواحی اطراف قرار می دهد تا بین ساعات 1:30 ظهر الی 6:30 بعد از ظهر، یک چرت کوتاه روزانه داشته باشند. در واقع هدف از راه اندازی چنین پروژه ای کمک به حفظ سلامتی بوده است زیرا اعتقاد بر این است که چرت زدن طی روز می تواند به عملکرد بهتر مغزی و هماهنگی بیشتر ذهنی- فیزیکی کمک کند.

گفته می شود که تنها 10 دقیقه زمان برای چرت روزانه و بازیابی انرژی بدن کافی است. از این رو کپسول های خواب ایکیا قادر به حل مشکل کمبود فضای استراحت اختصاصی در ادارات فرانسه هستند. برای استفاده از این امکانات، کاربران باید یک استوری و یا توییت را در شبکه اجتماعی اینستاگرام و توییتر با نام @IKEAfrance به اشتراک بگذارند. پس از تایید، دوچرخه سوار حرکت کرده و خود را به موقعیت مکانی کاربر می رساند. در ادامه همه چیز برای خواب 30 دقیقه ای و تجدید قوا آماده خواهد بود.

 

دنبال کنید @ اینستاگرام