این ویلاهای خاص در مالدیو! (+عکس)

به منظور احترام حداکثری به چشم انداز طبیعی اطراف، این مجموعه با استفاده از اقامتگاه هایی در ابعاد کوچک طراحی شده که می توانند ظرافت زمین را لمس کنند.

موبنا؛ رکسانا دانیالی استودیو معماریMK27  اقدام به طراحی اقامتگاهی وسیع در کشور جزیره ای جمهوری مالدیو در اقیانوس هند کرده است که ضمن کمک به توسعه هرچه بیشتر تعاملات اجتماعی، چهره ای جدید به بخش خلوتی از جزیره خواهد بخشید. این پروژه که تجربه ای زنده، طبیعی و رادیکال به شمار می رود، مهمانان خود را به آرامشی چند روزه و فرار از فشارهای زندگی شهری دعوت می کند. درست مانند آن که به سمت واقعیتی شبیه به رویا حرکت کنیم.

به منظور احترام حداکثری به چشم انداز طبیعی اطراف، این مجموعه با استفاده از اقامتگاه هایی در ابعاد کوچک طراحی شده که می توانند ظرافت زمین را لمس کنند. MK27 همچنین توجه ویژه ای به منحنی های توپوگرافی ساحلی جزیره داشته است و بر اساس آن طراحی اقامتگاه را دنبال کرده است. در این مجموعه شاهد مسیرهای پیاده روی حساب شده ای هستیم که سراسر سرسبزی هستند و هیچ اثری از دستکاری های انسانی در آنها دیده نمی شود. در امتداد یکی از این مسیرها، ساختمان اصلی هتل و اکثر ویلاها ساخته خواهند شد. در طرف دیگر نیز سالن های ماساژ، آبگرم و محیط های مشترک برای استفاده عموم مهمانان قرار خواهند گرفت.

دنبال کنید @ اینستاگرام