حسینیه مجازی آیگپ همراه سوگواری‌های شما در محرم ۱۴۴۳

امسال هم همچون سال گذشته مراسم عزاداری محرم در آیگپ برگزار می شود.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی آیگپ، بار دیگر محرم از راه رسید و عاشقان حسین (ع) بی تابانه در عزای سید و سالار شهیدان سوگواری می کنند. به قول بزرگی، یکی از امتیازات شیعیان برخورداری از نعمت‌هایی مانند محرم است، چراکه محرم، پیوند زدن دل‌ها به حسین ابن علی(ع) و خاندان رسول خدا(ص) است.

امسال محرم همچون سال گذشته، به دلیل شیوع بیماری منحوس کرونا، دوری از اجتماعات و رعایت پروتکل های بهداشتی در دستور کار قرار دارد و همین موضوع باعث شد تا آیگپ طبق روال سال قبل، حسینیه مجازی آیگپ را برای دوستداران اهل بیت راه اندازی کند و با شعار ” هر خانه یک حسینیه” مهمان خانه های عزاداران حسینی باشد.

برنامه های حسینیه مجازی آیگپ شامل قسمت ها و آیتم های مختلفی است که کاربران می توانند با توجه به حس و حال و علاقه مندی های خود از آن ها استفاده کنند.

ویژه برنامه ایام سوگواری امام حسین (ع) با عنوان “مهلا” هر شب راس ساعت ۱۹ از آیگپ پخش می شود. این برنامه با میزبانی محمد حسین پویانفر و با حضور مهمانان سرشناس مختلف با حال و هوای محرم و با مشارکت همراه اول تهیه شده است.

کاربران آیگپ در شب های محرم بعد از نماز مغرب و عشاء می توانند در مجلس عزای امام حسین (ع) با نوای دلنشین مداحی کربلایی محمد حسین پویانفر، به همراه فیض بردن از کلام سخنرانان مذهبی شرکت کرده و این مراسم را به صورت زنده از حرم امام زاده صالح (ع) دنبال کنند.

برنامه های مداحی آنلاین، زیارت عاشورا، کانال های ویژه محرم، پادکست های مختلف، مداحی به زبان عربی و آذری، سخنرانی های مذهبی، مسابقه مداحی و … سایر امکانات حسینیه مجازی آیگپ است که به کاربران کمک می کند بدون حضور در اجتماعات به دلیل شرایط موجود، مراسم عزاداری امام حسین (ع) را برگزار کرده و به سبک و سیاق خود سوگواری کنند.

 

برای استفاده از امکانات “حسینیه مجازی آیگپ” و همچنین سایر خدمات این اپلیکیشن بومی، کافیست عدد ۱ را به ۱۰۰۰۴۴۲۷ ارسال کرده و یا از طریق استورهای داخلی برای دانلود و نصب اقدام کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا