رونمایی از پروژه مفهومی هتل در تپه‌های طلایی کویت (+عکس)

بنای مذکور توسط معماران جاسپر در مساحت 19866 متر مربع ساخته خواهد شد و مهم ترین ویژگی آن بهره مندی از مناظر کویری بکر خواهد بود.

موبنا؛ رکسانا دانیالی تیم معماری جاسپر از طرحی متفاوت رونمایی کرده اند که طی آن یک هتل منحصر به فرد بر فراز تپه های طلایی کویت ساخته می شود. پروژه ای که برنده رقابت بوده است، موقعیتی بکر در یکی از واحه های این کشور صحرایی را پیشنهاد داده که از چشم انداز ویژه ای به سوی شن ها برخوردار است. با الهام از محیط اطراف طرحی هندسی دنبال خواهد شد که سوئیت های خصوصی، استخرها و سالن های ماساژ درجه یک را در خود جای می دهد.

بنای مذکور توسط معماران جاسپر در مساحت 19866 متر مربع ساخته خواهد شد و مهم ترین ویژگی آن بهره مندی از مناظر کویری بکر خواهد بود. سقف دایره ای شکل این پروژه فضای متمایزی را برای سوئیت های مجلل هتل که همگی مجهز به سالن ماساژ، آبگرم و استخر خصوصی هستند، به ارمغان می آورد. به گفته شرکت معماری جاسپر، برای ساخت هتل عمدتا از مصالح بتنی پیش ساخته استفاده می شود. البته این همه داستان نیست و به نظر می رسد که ترکیب چوب با مواد طبیعی هم نقش مهمی در طراحی خارجی و داخلی هتل داشته باشد.

دنبال کنید @ اینستاگرام