بنز و ب ام و LWB؛ محصولاتی ویژه بازار چین در مدل 2021 (+عکس)

سقف پانورامیک شیشه ای، نورپردازی هوشمند داخلی و سیستم سرگرمی برای صندلی ردیف عقب با دو نمایشگر لمسی را نیز باید به لیست امکانات کابین این نسخه اضافه کنیم.

موبنا؛ مازیار دانیالی – همانطور که در معرفی محصول جدید رنجروور ایووک L اشاره شد، بازار چین منزلگاه تریم های دارای فاصله بین محورهای طولانی تر از برندهای مطرح خودرویی جهان است که اصطلاحا با نام L (اشاره به کلمه LONG انگلیسی به معنی طولانی) شناسایی می شوند. اما بطور کلی این محصولات را LWB مخفف LONG WHEEL BASE نامگذاری می کنند.

این خودروها معمولا توسط ثروتمندان چینی و یا شرکت های مختلف جهت جابجایی های تشریفاتی مورد استفاده قرار می گیرند.

امروز نیز ابتدا سراغ یکی از L های ویژه بازار چین می رویم که اینبار از برند ب ام و خواهد بود.

ب ام و 

ب ام و سری 5 ال آی مدل 2021 خودرویی است که با رشد 130 میلیمتری فاصله بین محورها در مقایسه با نسخه استاندارد، ویژه بازار  چین تولید می شود. فاصله بین محورهای این خودرو برابر با 3105 میلیمتر است که این به مفهوم فضای بیشتر داخل کابین برای راحتی بیشتر سرنشین عقب و نصب جزئیات تشریفاتی در این فضا خواهد بود.

از امکانات اختصاصی سری 5 ال آی باید به صندلی های عقب با طراحی اختصاصی و ارگونومی بهبود یافته، اشاره کرد. سقف پانورامیک شیشه ای، نورپردازی هوشمند داخلی و سیستم سرگرمی برای صندلی ردیف عقب با دو نمایشگر لمسی را نیز باید به لیست امکانات کابین این نسخه اضافه کنیم.

تصاویر موجود از این مدل محدود هستند ما به نمونه 535Le پلاگین هیبرید نیز اشاره شده که مجموع خروجی پیشرانه آن برابر با 292 اسب بخار است. ترکیبی از یک موتور بنزینی 4 سیلندر و تک موتور الکتریکی که در هر 100 کیلومتر تنها 1.5 لیتر بنزین مصرف می کند. سفارش بسته M اسپرت نیز برای این محصول امکان پذیر است.

 

مرسدس بنز

مرسدس بنز نیز ایی- کلاس با فاصله محورهای طولانی تر را ویژه بازار چین تولید می کند که فاصله بین محورهای آن 140 میلیمتر در مقایسه با نسخه استاندارد توسعه بیشتری دارد.

2 نمایشگر سیستم سرگرمی برای ردیف عقب به همراه پورت یو اس بی و MBUX اختصاصی مرسدس اینجا حضور دارند. این مرسدس ها نیز هدف اصلی مشتریان ثروتمند و شرکت های بازرگانی جهت امور تشریفاتی هستند.

 

 منبع: عصرایران

دنبال کنید @ اینستاگرام