هنرنمایی به سبک کرونایی با 11 متر دستمال توالت (+عکس)

این دستمال توالت و یا به بیان دقیق تر اثر هنری 11 متری به کمک جوهر مشکی طراحی شده و هنرمند تلاش کرده تا با استفاده از مهارت خود به تصاویر خلق شده عمق و بافت ببخشد

موبنا؛ رکسانا دانیالی – به دنبال برقراری وضعیت پاندمیک کرونا در سال 2020، هنرمندی به نام nethmie hetti تصمیمی به یاد ماندنی گرفت. وی طی 320 روز با استفاده از چندین متر دستمال توالت، مناظر شهری و چشم اندازهای بی نظیری را خلق کرده است و توانسته یک اثر هنری فوق العاده به طول 11 متر ایجاد کند. حاصل نهایی کار “رول فرار” نامیده می شود و در واقع بازتابی هنرمندانه از سفرهای گذشته  hettiاست.

این دستمال توالت و یا به بیان دقیق تر اثر هنری 11 متری به کمک جوهر مشکی طراحی شده و هنرمند تلاش کرده تا با استفاده از مهارت خود به تصاویر خلق شده عمق و بافت ببخشد.

همانطور که دیده می شود، جزئیات شهرهای اروپایی بسیار ظریف و کامل هستند و مشابه آنها را خصوصا روی سطحی غیر معمول مانند دستمال توالت به ندرت می توان یافت.

همچنین به علت ماهیت شکننده سطح نقاشی، hetti توجه زیادی به میزان فشار وارده و جلوگیری از پارگی دستمال داشته است. این موضوع به ویژه حین سایه زدن و اعمال جزئیات ریز از اهمیت بیشتری برخوردار بوده است. مجموع این تلاش ها به خلق اثری متشکل از هزاران نقطه و خط و خطوط منتهی شده که ترکیب کم نظیری را به نمایش گذاشته اند.

دنبال کنید @ اینستاگرام