بسترن NAT؛ ام پی وی الکتریکی چینی با برد حرکتی 420 کیلومتر (+عکس)

بسترن NAT؛ ام پی وی الکتریکی چینی با برد حرکتی 420 کیلومتر (+عکس)

کابین طراحی ساده و در عین حال قابل قبولی دارد. بیشتر قسمت ها از مواد دارای بافت سخت تولید شده است.

موبنا؛ مازیار دانیالی NAT نام محصول از فاو بسترن یا بستیون است که در رده MPV الکتریکی این کمپانی قرار می گیرد. NAT با مدل 2021 در بازار چین 22600 تا 23530 دلار قیمت دارد.

خودرو از منظر ابعاد برابر با 4450 میلیمتر در طول، 1840 میلیمتر در عرض و 1680 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با 2850 میلیمتر است. وزن خالص نیز برابر با 1700 کیلوگرم محاسبه شده است.

پیشرانه

در این قسمت از یک موتور الکتریکی 100 کیلوواتی در هماهنگی با باتری لیتیومی 55 کیلووات ساعت استفاده شده است. برد حرکتی خودرو 419 کیلومتر و بیشیه سرعت آن برابر با 130 کیلومتر برساعت است.

در آزمایش ها، NAT طی 10.8 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر برساعت رسیده است.

در بخش جعبه دنده نیز نمونه تک سرعته در ارتباط با محور جلو فعال است.

سیستم ترمز در تمامی چرخ ها دیسکی و رینگ ها در حالت استاندارد آلومینیومی 17 اینچی هستند.

کابین

کابین طراحی ساده و در عین حال قابل قبولی دارد. بیشتر قسمت ها از مواد دارای بافت سخت تولید شده است. از امکانات این بخش می توان به سیستم تهویه، استارت دکمه ای، نمایشگر دیجیتال اطلاعات کیلومتر، نمایشگر لمسی سیستم سرگرمی، یو اس بی، بلوتوث، شارژ بی سیم، استراحتگاه دست جلو و عقب، پاور ویندوز جلو و عقب، آینه ها با تنظیم الکتریکی و گرم کن و … اشاره کرد.

در بخش ایمنی نیز موارد شامل: کروز کنترل ثابت، رادار پارک عقب، دوربین عقب، ای بی اس، ایی بی دیی، دستیار ترمز، پایداری الکترونیکی، ترمز اضطراری، ترمز پارک اتوماتیک، دستیار حرکت در سربالایی، ایزوفیکس، ایربگ و … قابل اشاره هستند.

گفتنی است برخی از این امکانات فقط در حالت آپشن ارائه می شوند.

 

 منبع: عصرایران

دنبال کنید @ اینستاگرام