مودم ویژه همراه اول با 300 گیگابایت اینترنت یکساله رایگان

مودم ویژه همراه اول با 300 گیگابایت اینترنت یکساله رایگان

همراه اول به جهت ایجاد دسترسی ساده به اینترنت پرسرعت در سراسر کشور، اقدام به واگذاری مودم اختصاصی این اپراتور با شرایط ویژه کرده است.

موبنا؛ مریم عباسی – همراه اول به متقاضیان بهره‌مندی از شبکه اینترنت پرسرعت این اپراتور، یک دستگاه مودم روتر با مدل Utel-L443 به همراه یک سیمکارت 4G عرضه می‌کند. ویژگی برتر این مودم روتر ارائه اینترنت wifi با امکان اتصال 32 کاربر است، همچنین چهار کاربر نیز از طریق قابلیت روتر این مودم، می‌توانند با استفاده از پورت LAN به اینترنت پرسرعت متصل شوند.

این مودم به‌طور اختصاصی برای شبکه اپراتور اول تنظیم شده، به‌طوری‌که براساس وضعیت شبکه می‌تواند تا سرعت 150 مگابایت دانلود و 50 مگابایت آپلود اطلاعات داشته باشد.

ویژگی خرید این مودم که با قیمت یک میلیون و 390 هزار تومان عرضه می‌شود، اینترنت یکساله رایگان همراه اول است. در واقع افرادی که اقدام به خرید این مودم می‌کنند، یک سیمکارت و 300 گیگابایت اینترنت همراه یکساله را به عنوان هدیه دریافت می‌کنند. توجه داشته باشید اگر مشترکی بخواهد همین حجم اینترنت را با احتساب هر گیگ حدود 3 هزار تومان خریداری کند، باید نزدیک به 900 هزار تومان بابت حجم مذکور هزینه پرداخت کند.

مودم ویژه همراه اول با 300 گیگابایت اینترنت یکساله رایگان

متقاضیانی که علاقه‌مند به بهره‌مندی از این پیشنهاد هستند، کافیست از طریق این لینک بسته اینترنت همراه اول را خریداری کرده و پس از اینکه مامور پست آن را تحویل داد، 24 ساعت بعد سیمکارت به‌طور خودکار فعال می‌شود.

همچنین کاربر می‌تواند پس از دریافت مودم با مراجعه به حساب کاربری خود، بخش سفارشات من با وارد کردن شماره سریال سیمکارت نسبت به فعالسازی آن اقدام کند.

برای فعالسازی بسته اینترنت 300 گیگابایت یکساله نیز کافیست سیمکارت خریداری شده را داخل مودم قرار دهید تا بسته مذکور به‌طور خودکار فعال شود.

دنبال کنید @ اینستاگرام