دلایل محبوبیت دستبند هوشمند هواوی بند 6 از نگاه رسانه‌های معتبر دنیا

دلایل محبوبیت دستبند هوشمند هواوی بند 6 از نگاه رسانه‌های معتبر دنیا

دستبند هوشمند Huawei Band 6 افزون بر فروش بسیار بالا و استقبال خریداران، با نظر مثبت رسانه‌ها نیز روبرو شده است و برخی از سرشناس‌ترین رسانه‌های دنیا از آن تمجید کرده‌اند.

موبنا – در ادامه این نوشتار نظر کارشناسان برخی از رسانه‌های برتر دنیا درباره دستبند هوشمند هواوی بند 6 را نقل می‌کنیم.

رسانه TechRadar: اقتصادی و قابل اتکا

TechRadar یکی از رسانه‌هایی است که بند 6 هواوی را بررسی کرده و این محصول توانسته نظر کارشناسان این رسانه برجسته دنیای فناوری را جلب کند. این رسانه می‌نویسد Band 6 یک گزینه مناسب برای کاربران است و از صفحه نمایش باکیفیت، طراحی زیبا و کیفیت ساخت بسیار مطلوب برخوردار است.

این رسانه در ادامه می‌افزاید استفاده از Band 6 بسیار آسان است و از قابلیت‌های متعددی چون اندازه‌گیری اشباع اکسیژن خون، پایش میزان استرس و خواب بهره می‌برد که معمولاً تنها در محصولات حرفه‌ای و گران‌قیمت یافت می‌شود.

دلایل محبوبیت دستبند هوشمند هواوی بند 6 از نگاه رسانه‌های معتبر دنیا

همچنین این رسانه از وزن بسیار سبک و دوام باتری طولانی به عنوان دو ویژگی برجسته بند 6 هواوی یاد کرده است. به نقل از TechRadar، به دلیل طراحی خوب این محصول، خیلی سریع فراموش می‌کنید که یک دستبند هوشمند را بر روی مچ خود بسته‌اید. در پایان این رسانه از بند 6 هواوی به عنوان یک گزینه اقتصادی و قابل اتکا اسم برده است.

 

رسانه Android Authority: انتخابی زیبا و تمام‌عیار

Android Authority یکی دیگر از رسانه‌های مشهور و مورد احترام دنیای فناوری است. این رسانه می‌گوید Huawei Band 6 یک دستبند خوش‌قیمت و با ارزش است که خرید آن به هر کسی توصیه می‌‌شود.

دلایل محبوبیت دستبند هوشمند هواوی بند 6 از نگاه رسانه‌های معتبر دنیا

همچنین این رسانه می‌نویسد هواوی بند 6 با داشتن طراحی مُدرن و قابلیت‌های متعدد برای پایش تناسب اندام، جایگزینی بسیار بهتر برای Xiaomi Mi Band 6 بوده و استفاده از آن هم آسان‌تر است. به گفته‌ی وبسایت معتبر Android Authority، بند 6 هواوی از بسیاری جهات نسبت به Xiaomi Mi Band 6 برتری دارد.

 

رسانه Tech Advisor: کارآمد در برابر قیمت

مجله Tech Advisor یکی دیگر از نشریاتی است که به بررسی Huawei Band 6 پرداخته و این محصول را یک دستبند هوشمند بسیار شیک ارزیابی کرده است. این رسانه می‌نویسد Band 6 هوآوی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون دوام باتری طولانی، صفحه نمایش بزرگ و باکیفیت و حالت‌های ورزشی متعددی را در برابر قیمت بسیار مناسب ارائه می‌کند.

دلایل محبوبیت دستبند هوشمند هواوی بند 6 از نگاه رسانه‌های معتبر دنیا

مجله تخصصی تناسب اندام Coach Mag: با ارزش و کاربردی

Coach Mag یکی از مجله‌های تخصصی در زمینه سلامتی و تناسب اندام است. این مجله می‌نویسد دوام باتری Huawei Band 6 آن هم با وجود صفحه‌نمایش بزرگ و رنگی، کاملاً در دنیای وسایل پوشیدنی بی‌نظیر است؛ به طوری که باتری هواوی بند 6 به راحتی 10 روز دوام می‌آورد.

این مجله تخصصی می‌گوید قابلیت‌های هوشمند بند 6 بسیار کاربردی است و به خوبی می‌تواند با محصولات رقیب برابری کند. Coach Mag از جمله‌ی این قابلیت‌ها، مواردی نظیر خواندن آسان اعلان‌ها، اپلیکیشن هواشناسی، امکان تبدیل صفحه نمایش به چراغ قوه، امکان کنترل دوربین گوشی و پخش موسیقی را برشمرده است.

رسانه Neowin: خوش قیمت و ارزشمند

وب سایت فناوری Neowin یکی دیگر از رسانه‌هایی است که به بررسی بند 6 هواوی پرداخته و توصیه به خرید آن کرده است. به نوشته‌ی این رسانه، شاید در ظاهر بند 6 هواوی چندان متفاوت از دستبندهای دیگر به نظر نرسد، اما این محصول مزایایی دارد که موجب برتری آن می‌شود.

بر اساس بررسی‌های این رسانه، هواوی بند 6 طراحی بهتر، صفحه نمایش زیباتر، حالت‌های ورزشی بیشتر، توانایی بیشتر در پایش سلامتی و امکان اندازه‌گیری اشباع اکسیژن خون و ضربان قلب دارد که در محصولات رقبا کمتر دیده می‌شود. در نهایت این رسانه بند 6 را بسیار خوش‌قیمت و با ارزش توصیف کرده است.

دلایل محبوبیت دستبند هوشمند هواوی بند 6 از نگاه رسانه‌های معتبر دنیا

رسانه Gizmochina: عملکرد عالی در برابر قیمت

Gizmochina یکی دیگر از رسانه‌های فعال در دنیای تجهیزات هوشمند است. این رسانه نیز با تمجید از بند 6 هواوی می‌گوید با توجه به عملکرد عالی و قیمت بسیار مناسب آن، به راحتی در صدر لیست دستبندهای هوشمند پیشنهادی آنها قرار می‌گیرد.

طبق تحلیل‌های این رسانه، اگر به دنبال یک دستبند هوشمند خوش‌قیمت با عملکرد خوب هستید، Huawei Band 6 یک گزینه بسیار مناسب برای سال 2021 است.

دلایل محبوبیت دستبند هوشمند هواوی بند 6 از نگاه رسانه‌های معتبر دنیا

آنچه که اشاره شد تنها نظر چند رسانه مطرح درباره دستبند هوشمند هواوی بند 6 است؛ ده‌ها رسانه معتبر دیگر این محصول را مورد تأیید قرار داده‌اند و نام آن را در فهرست پیشنهادهای خرید خود ذکر کرده‌اند.

دستبند Huawei Band 6 قابلیت‌ها و طراحی چشمگیر (در حد یک ساعت هوشمند) را با قیمت اقتصادی در اختیار خریداران قرار می‌دهد و همین باعث محبوبیت و تقاضای بسیار بالا برای آن در سطح جهانی شده است. این محصول هم‌اکنون در بازار ایران نیز با قیمتی مناسب و گارانتی رسمی در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

دنبال کنید @ اینستاگرام