منصوری G63؛

رونوشت 850 اسب بخاری تیونر برجسته از شاسی بلند اشرافی مرسدس بنز (+عکس)

طبق راهبرد مورد علاقه منصوری، بازهم فیبرکربن نقش مهمی در قسمت های مختلف بدنه عهده دار شده و البته تیونر رنگی بسیار متفاوت را نیز انتخاب کرده است.

موبنا؛ مازیار دانیالی – به تازگی یکی از پروژه های برابوس با نام راکت 900 را مورد بررسی قرار دادیم که جزئیاتش اینجا در دسترس قرار دارد. اما مرسدس بنز جی-کلاس آنقدر محبوب تیونرهای برجسته جهان است که پیوسته آنرا وارد برنامه های شخصی سازی خود می کنند.

یک بار دیگر منصوری سراغ جی-کلاس رفته تا آ ام گ جی63 را با امضای خود معرفی می کند. طبق راهبرد مورد علاقه منصوری، بازهم فیبرکربن نقش مهمی در قسمت های مختلف بدنه عهده دار شده و البته تیونر رنگی بسیار متفاوت را نیز انتخاب کرده است.

جی63 منصوری با رنگ زرد موزی تنها محدود به 10 دستگاه خواهد بود. در بخش پیشرانه از تپنده 8 سیلندر 4 لیتری توربودوقلو با 850 اسب بخار خروجی و گشتاور 1000 نیوتن متر استفاده شده است.

در آزمایش ها، خودرو طی 3.5 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر برساعت رسیده است.

بخش های فیبرکربنی روی درپوش موتور، اسپویلر سقف در قسمت جلو، ال ایی دیی کمکی روی سقف، قاب کربنی آینه های جانبی، بال کربنی روی سقف، جزئیات کربنی روی بامپر(سپر) جلو و عقب، قاب کربنی زاپاس و همچنین در فضای داخل کابین؛ همگی مخاطب را برای دقایقی درگیر زیبایی های خود می کند.

 

 منبع: عصرایران

دنبال کنید @ اینستاگرام